Сходи. До чого сниться Сходи

Бачити у сні сходи — означає для вас рух вгору; ваші енергія та здібності допоможуть вам зайняти визначне становище в ділових колах.

Піднімати сходи — означає процвітання і безмежне щастя.

Впасти зі сходів — передвісник відчаю і безуспішних зусиль для торговця, і неврожаю — для селянина.

Побачити зламану сходи — означає повний провал у всіх справах.

Спущений трап — передвіщає розчарування в бізнесі і нездійснені бажання.

Втекти з ув’язнення або в’язниці за допомогою драбини — знак того, що вас чекає успіх, хоча буде і багато ризикованих дій.

Відчути запаморочення при сходженні на сходи — означає, що нові почесті ви сприймаєте неспокійно; вам сподобається вередувати і веліти, як тільки ви займете нове, більш високе положення.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви піднімаєтеся по сходах — обіцяє вам щастя в любові і успіх у протилежної статі.

Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчуваєте запаморочення — це знак того, що нові почесті осліплять вас, ви будете вести себе капризно і прагнути командувати коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сходи у сні, якщо вона виглядає надійно і міцно — є хорошим знаком.

Підніматися по сходах — ознака того, що ви готові взятися за серйозні, великі справи, здатні привести вас до успіху.

Якщо, піднявшись по сходах, ви потрапили на просторий майданчик або на високий поверх — такий сон може передвіщати несподіване підвищення по службі і зміцнення вашого становища в суспільстві.

Гвинтові сходи — знак того, що успіх супроводжуватиме вас, якщо ви проявите кмітливість і скористаєтеся нестандартними рішеннями.

Спускатися у сні по сходах — означає, що найближчим часом вам належить займатися більш простими справами, ніж раніше. Бути може, ці справи будуть не настільки важливими, як вам здається, зате і енергії зажадають значно менше.

Слизькі сходинки — попередження про можливі підступи.

Впасти зі сходів — поганий знак, який підказує, що ваше становище перебуває під загрозою. Схоже, в справах ви допустили якусь помилку, і хтось може скористатися цим, щоб зайняти ваше місце.

Зламана сходи уві сні — говорить про непереборної перешкоді в справі, яку ви намітили. Після такого сну вам краще буде переглянути свої плани, продумавши їх більш ретельно.

Переносна драбина — знак того, що ви можете вирішити якесь складне питання, скориставшись простим, але ефективним прийомом.

Бачити у сні, як інші піднімаються й опускаються по сходах — знак того, що ваша доля знаходиться у ваших руках. Побачивши такий сон, можна сміливо братися за будь-які справи, не втрачаючи при цьому належної обережності.

Сонник Хассе
Гвинтові сходи — насилу, окружним шляхом, досягнеш своєї мети.

Сходити по ній — твоє самолюбство буде задоволено; сходити вниз — тобі платять невдячністю; що стоїть під вікном — стережися злодіїв; нести — виявиш іншим допомогу; впасти зі сходів — пристрасть робить тебе необережним; сходи до неба — все йде згідно твоїх намірів.

Сонник від А до Я
Підніматися в сні по сходах — передвіщає успіх у досягненні поставленої мети, сходити по сходах вниз — втратите терпіння в останній момент і тим зіпсуєте всю справу.

Відчути запаморочення і слабкість, забравшись по пожежній драбині будинку до висоти останнього поверху — такий сон передвіщає, що надану вам довіру і честь ви сприйміть досить спокійно і як належне.

Кинута з вікна мотузкові сходи — пророкує чудовий результат початого навмання справи. Влазити по ній — ви задовольните своє марнославство в роботі і самолюбство в любові.

Тікати по ній з чужої спальні — до сорому.

Притулена до даху одноповерхового будинку сходи — є застереженням побоюватися злодіїв і махінаторів; якщо вона падає на вас — стало бути, в реальному житті вам відплатять чорною невдячністю за допомогу або добру пораду.

Падати в сні зі сходів — означає, що пристрасне почуття закрутить вам голову і зробить необережної до безрозсудності.

Зламалася під вами уві сні сходи — передвіщає крах у всіх справах і занепадницькі настрої.

Лагодити сходи — означає впасти в ще більший відчай від зради одного у важкий для вас момент.

Піднімати сходи — до процвітання і удачі в азартних іграх.

Нести сходи — ваша енергія і діловитість будуть помічені, оцінені і допоможуть вам досить скоро значно просунутися у сфері своїх професійних інтересів і навіть зайняти в ній одне з провідних положень.

Сходи, що ведуть в небо — говорить про те, що все намічене збудеться.

Сходи, що ведуть в бездонну прірву — може, навіть у саму пекло, означає, що успіху можете добитися лише ціною великого ризику, поставивши на кін саме життя.

Спускатися по трапу з літака або судна — до розчарування в підприємництві і метань у пошуках іншої справи, підніматися по трапу — прилаштуватися у вдалий, тихе, але прибуткове місце.

Гвинтові сходи уві сні — говорить про те, що досягнете своєї мети кружним шляхом.

Драбина-драбина — передвіщає вибір між правдивою брехнею і кривду істиною.

Сходи ескалатора — хороші зміни, якщо їдете на ній вгору, і погані — якщо спускаєтеся.

Зламаний ескалатор — вас обдурять близькі люди.

Сонник Деніз Лінн
Сходи — може бути символом досягнення вищого усвідомлення або нових життєвих висот. Цей образ може ставитися до сходів Якова, по якій він зійшов на небо в царство ангелів.

Якщо сходи піднімається — ви піднімаєтеся по сходах успіху.

Сходи, що ведуть вниз — може вести вас у власну підсвідомість або вказувати на те, що ваші шанси на успіх зменшуються.

Сонник XXI століття
Бачити у сні сходи — на щастя, багатства; зламану сходи — до втрат або турботам; багато сходів бачити і ходити по них — остерігайтеся потьмарення розуму.

Підніматися по сходах — до прибутку і успіху в справах, отриманню підвищення в посаді внаслідок наполегливої ​​роботи.

Спускатися по сходах — до збитку, втрати надії на успішне просування справ.

За сходах без кінця вгору-вниз ходити — до болісних сумнівам.

Якщо при цьому ви оступитеся — значить, у вашому оточенні є таємний ворог, який буде причиною краху ваших починань.

Англійська сонник
Бренніус Салюстіус говорить так: «У цьому сні укладений глибокий зміст. Якщо ти молодий і бачиш у сні, що виліз по драбині до самого верху — перед тобою відкриються блискучі перспективи і ти досягнеш усього, що хочеш. Ти поцілуєш на своєму весіллі наречену, якої довго домагайся, або свого довгоочікуваного судженого.

Ділова людина — цей сон сприятливий і для тебе. Попутні вітри удачі заведуть твій корабель в гавань благополуччя. Цей сон — символ багатства, пошани і мирської слави. А ти, хто обробляє землю, чи бачиш ти у сні, що підійнявся до самого верху сходів? Твій сад дасть рясний урожай, і ти розбагатієш.

Вчений, студент — все, вгору, вгору по сходах, і ви досягнете здійснення вищої межі своїх бажань!

Ти, бідна вдова, якщо ти бачиш цей сон — знай, згаслі вугілля розгоряться знову, твоя печаль звернеться в радість.

Але, якщо у сні, діставшись до верху сходів, ти дивишся вниз і голова твоя паморочиться — це означає, що наяву ти не в силах будеш перенести високого становища, ти запишався, станеш зарозуміла і зійдеш назад вниз, в безодню мороку

Або, якщо сходи валиться уві сні, поки ти піднімаєшся по ній вгору — знай, твої надії зваляться ».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі