Таблетки. До чого сняться Таблетки

Побачити в сні якісь таблетки — передвіщає вам успіх у малих справах.

Для жінки у сні проковтнути або відкинути таблетку — означає, що її життя буде стурбована дрібної заздрістю або іншими нікчемними тривогами.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона проковтнула або виплюнула таблетки — це віщує їй дрібні підступи суперниць, які, однак, ніяк не вплинуть на її відносини з коханим.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви приймаєте таблетки — знак того, що у вашому серці надійно оселилася заздрість. Постарайтеся якомога швидше від неї позбутися.

Сонник Білого мага
Пити в сні таблетки — ви й наяву хворі, вам слід приділяти більше часу здоров’ю.

Якщо ж ви у відповідності з принципом: поки не заболить, годі й до лікарів ходити — ви помиляєтеся, так як хвороба часом протікає в прихованій формі і виявити її можна тільки шляхом відповідних обстежень.

Купувати у сні таблетки — в реальному житті ви дуже недовірливі, постійно шукаєте у себе якісь хвороби, спостерігаєте, як протікають ті чи інші симптоми у інших і як вони висловлюються у вашому випадку.

Ви примудряєтеся заморочити голову не тільки собі, а й усім оточуючим, при цьому йти в лікарню ви не хочете, воліючи займатися теревенями на тему, які погані лікарі та букет яких хвороб є у вас — повірте, все це досить складно для оточуючих.

Езотеричний сонник
Таблетки приймати — вашому організму не вистачає якихось речовин. Зверніть увагу на харчування.

Бачити, купувати, одержувати, давати — прислухайтеся до медичних порад і не нехтуйте своїм здоров’ям.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі