Таблиця. До чого сниться Таблиця

Розглядати у сні таблицю, чоловікові такий сон — говорить про необхідність тримати в секреті свій зв’язок жінкою, з якою він не так давно познайомився. Жінку, що побачила такий сон — чекають плітки і пересуди, що стосуються її зв’язків з чоловіками.

Якщо вам приснилося, що ви вивчаєте тиражну таблицю в надії на виграш — це свідчить про те, що ваші очікування будуть обмануті. Дівчині такий сон — говорить про те, що їй не слід вірити почутому.

Вчити уві сні таблицю множення — свідчення того, що на ваші плечі ляже важкий тягар відповідальності за інших людей. Іноді такий сон говорить про те, що ви занадто розважливий і навіть жадібна людина.

Якщо вам приснилося, що ви відповідаєте на питання по таблиці множення — це означає, що вам вдасться благополучно уникнути неприємностей.

Езотеричний сонник
Побачити таблицю — такий сон пророкує, що ви займетеся грошовими розрахунками.

Приснилося, що вся вона була поцяткована якимись незрозумілими, незнайомими символами, літерами, — це до загадкового події, яке торкнеться і вашого життя.

Складати самим — сон говорить про те, що скоро прийде час платити за рахунками. Заповнювали порожні рядки і стовпчики — значить, майбутні події призведуть до того, що вам доведеться поміняти точку зору на багато речей.

Сонник О.Смурова
Бачити таблиці уві сні, вивчати, звіряти означає, що вам потрібно проаналізувати ситуацію до того, як ви прийміть якусь пропозицію чи рішення. Іноді такий сон вказує на те, що вам слід бути обережніше і не витрачати гроші на дурниці. Сон вказує, що ви скоро можете втратити джерела своїх доходів і тоді будете гірко шкодувати про своє легковажність.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі