Таксі. До чого сниться Таксі

Їхати в таксі у сні — передвісник приємних розваг, а також добробуту вельми середнього рівня.

Їхати в таксі ввечері разом з іншими людьми — означає, що у вас з’явиться секрет, який ви постараєтеся приховати від своїх друзів.

Їхати в таксі з жінкою — обіцяє плітку; скандал зв’яже ваше ім’я з людьми, що користуються дурною славою.

Бачити себе в сні шофером таксі — передвіщає фізична праця з дуже невеликими шансами на просування по службі.

Сонник Фрейда
Ловити уві сні таксі — ви занадто велике значення надаєте грошам. Звичайно, їх наявність багато що визначає, але все ж вони не найголовніше в житті. У самий найближчий час трапиться щось таке, що змусить вас в цьому переконатися і подія, що відбулася буде прямо пов’язане з вашою сексуальним життям.

Їхати у сні в таксі — ви любите секс, і вам подобається все, що з ним пов’язано. Але не перестарайтеся у своїй любові, так як ви ризикуєте занадто зациклитися на сексі і не звернути увагу на щось не менш важливе.

Самому бути таксистом у сні — ви не вірите в те, що запорукою успішного сексу є збіг партнерів по типу темпераменту. Ви впевнені, що успіху у відносинах з протилежною статтю можна досягти тільки за допомогою досвіду: Вам бракує легкості у відносинах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Таксі у сні — це нагадування про обережність. Такі сни підказують, що ваша необачність може обернутися втратами. Можливо, якісь ваші плани погано продумані або ж хтось може спробувати втягнути вас в збиткове підприємство.

Сонник від А до Я
Ловити таксі в нічному пустельному місті — марні зусилля познайомитися з чоловіком. Їхати в таксі з друзями — до приємних розваг.

Якщо таксист вселяє вам побоювання своїм виглядом і поведінкою — це до неприємностей наяву, розмовляти з ним — почуєте про себе плітки.

Бачити себе в сні за кермом таксі — передвіщає швидке заміжжя.

Якщо ви викрадають таксі — друзі опиняться в небезпеці.

Потрапити на таксі в аварію — небіжчик у хаті.

Сонник XXI століття
Ловити таксі у сні — до клопотів.

Їхати в таксі одному — до всього хорошого, їхати з попутником — до сварок, негараздів.

Дівчині або жінці таксі у сні — пророкує обман.

Сонник закоханих
Людина, якій сниться, що він намагається зловити таксі — надає дуже велике значення матеріальний бік життя.

Якщо вам сниться, що ви їдете в таксі — це означає, що ви любите займатися сексом, проте існує небезпека перестаратися. Пам’ятайте, що все добре тільки в помірних кількостях. Надлишок і недолік однаково негативно впливають на життя людини, тому постарайтеся досягти рівноваги.

Сон, в якому ви бачите себе в ролі таксиста — говорить про те, що у відносинах ви пізнаєте всі методом проб і помилок. Ви не вірите, що без досвіду можна про щось судити, і намагаєтеся все випробувати на собі.

Еротичний сонник Данилової
Поїздка у сні в таксі — символізує безуспішну спробу розкрити таємницю вашого партнера. Можливо, вас насторожує і турбує його занадто явна доброзичливість. Швидше за все, ви даремно підозрюєте вашого партнера в нещирості.

Якщо ви ловите таксі, але не можете виїхати — це означає, що ви відчуваєте підсвідому небезпека з боку партнера.

Езотеричний сонник
Таксі бачити, збиратися сісти в таксі — ваші плани будуть зірвані, оскільки вони порушують чужі інтереси.

Їхати в таксі — ви некоректно користуєтеся тим, що належить іншим (добром, думками, досягненнями), в результаті вас чекає конфлікт.

Вести таксі — хтось безсоромно користується вашим простодушністю і плодами вашої праці.

Сонник Цветкова
Їхати одному в таксі — досягнення в розпочатій справі; з кимось протилежної статі — скандал, плітки; лічильник таксі може показувати роки, час подій або довжину спільного життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі