Талісман. До чого сниться Талісман

Якщо вам сниться, що ви носите талісман — значить, ви зустрінете вірного друга і завоюєте розташування сильних світу цього.

Якщо дівчина побачить у сні свого коханого, хто дарує їй талісман — значить, всі її мрії, пов’язані із заміжжям, збудуться.

Сонник Фрейда
Мати талісман уві сні — у найближчому майбутньому ви станете занадто забобонною людиною. Чорна кішка, яка перебіжить вам дорогу, надовго виведе вас з рівноваги.

І все тому, що ви не впевнені у своїх силах перед важливим для вас побаченням — переконайтеся в тому, що ви досить привабливі, і забобонність випарується.

Дарувати комусь зі своїх близьких якусь річ як талісман — у вас почали переважати у відносинах батьківські почуття по відношенню до того, до кого їх явно не повинно бути. Подумайте, може бути, вам варто завести дитину?

Якщо уві сні ви знайшли якусь дрібничку, яка потім стала вашим талісманом — ви зустрінете людину, і цій зустрічі спершу не додасте значення, але згодом вона зіграє величезну роль у вашому житті.

Якщо ви втратили у сні талісман — це означає, що в реальному житті ви не бачите головного і постійно ганяєтеся за якимсь примарним задоволенням, яке здається вам важливим і потрібним. Ви ризикуєте втратити сенс життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Носити у сні талісман — означає, що ви потребуєте допомоги друзів або покровителів. Цей же сон підказує, що отримати таку допомогу реально.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ваш обранець дарує вам талісман — наяву ваше життя обіцяє змінитися в самому найближчому майбутньому: чекайте швидкого і вдалого заміжжя.

Сонник XXI століття
Талісман уві сні — передвістя вірної дружби і заступництва впливового людини.

Отримати під дар талісман — означає наяву скористатися випадковими вигодами.

Езотеричний сонник
Талісман виготовляти, купувати — ви своїми руками куєте своє щастя, не сумнівайтеся в собі.

Отримувати, знаходити — напуття понад, благословення Вищих сил.

Втрачати, псувати — ви забули про своє вище призначення, поверніться до духовної сторони життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі