Танець. До чого сниться Танець

Танцювати в сні джигу — передвіщає веселощі і безліч задоволень найближчим часом.

Побачити в сні свою кохану, танцюючу джигу — передвіщає вашому партнерові по службі дуже обнадійливі обставини.

Побачити на сцені балерин, танцюючих джигу — означає, що вас чекають розваги, що не відрізняються високим смаком.

Сонник Фрейда
Танець — є символом статевого акту. В таких снах важлива обстановка і дійові особи.

Красивий танець, який доставляє задоволення вам і вашому партнерові — символізує хороший сексуальний тонус і гармонійний секс.

Якщо ви збилися з ритму танцю — у вас є проблеми в області сексу, ви рідко отримуєте повноцінне задоволення або задоволення від статевого акту.

Якщо ви ведете в танці свого партнера — і в сексуальних відносинах зазвичай ви берете ініціативу на себе, а також проявляєте винахідливість.

Пасивність в танці, схильність бути веденим — говорить про ваш пристрасть до сексу з елементами мазохізму, а якщо ви чините опір, то це говорить про ваше бажання змінити своє життя.

Груповий танець, начебто ламбади або льотки-енки — символізує ваше прагнення зайнятися груповим сексом.

Якщо ви танцюєте на самоті, не звертаючи уваги на партнерів — вас влаштовують заняття самозадоволенням.

Сонник Деніз Лінн
Танець — тлумачення цього знака залежить від виду танцю.

Який це танець, вільний або класичний? — Можливо, це символ спонтанних рухів або повільного струму життя.

Якщо це високоструктуріруемий танець, такий, як балет — подбайте про те, щоб, просуваючись швидко по життю, зберігати необхідну форму і структуру.

Танець може також — висловлювати граничну радість як танець життя. Вважається, що в танці укладена сексуальна чуттєвість.

Сонник XXI століття
Танцювати в сні — означає, що вам в справах допоможе гнучкість, вальсувати — жити миттю, сьогохвилинними переживаннями.

Танцювати з ким-небудь у сні повільний танець — знак того, що з цією людиною ви вступите в складні взаємини, танцювати швидкий танець — до майбутніх клопотів.

Якщо жінці сниться, що партнер обертає її навколо себе — це означає небезпеку постраждати через свою забудькуватість або неуважності.

Танцювати в сні для дівчини або хлопця — означає радість, а для чоловіка — розорення.

Англійська сонник
Танець — це дуже хороший сон. Він означає, що до Вас прийдуть заслужені слава і шана, всі Ваші мрії здійсняться. Успіх супроводжуватиме Вам і в любові: Ви завоюєте серце коханої людини.

Сонник закоханих
У танці людина досягає стану, близького до екстазу. Танцюючим зображується індійський бог Шива, в танці кружляють відьми і феї. У сні людині через танець передається вся повнота життєвої енергії, почуття, еротичні фантазії і любовне захоплення впав.

У стародавніх культах танець грав дуже важливу роль — спільне стрімкий рух викликало почуття, ніби все тіло наповнюється життєвими силами, і чим гостріше подібні душевні стани, тим сильніше відчуття того, що з усього навколишнього світу струмує нескінченний потік енергії.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі