Тапочки. До чого сняться Тапочки

Якщо вам насняться тапочки — знайте, що вас чекає невдалий роман або ризикована інтрижка. Ви ризикуєте стати об’єктом пристрасті одруженої людини, що принесе вам багато прикростей, а, можливо, і закінчиться скандалом.

Якщо вам сниться, що ваші тапочки викликають чиєсь захоплення — значить ваш флірт обернеться для вас безчестям і ганьбою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Домашні тапки уві сні — символізують розслаблення.

Якщо у своєму сні ви вийшли в тапочках на людну вулицю або прийшли на роботу — такий сон попереджає, що ваше розслаблений стан і недбалість можуть призвести до того, що ви опинитеся в якомусь безглуздому становищі.

В той же час, якщо в сні ви вдома перевзуватися в затишні та зручні тапочки — цим образом сон закликає вас розслабитися і як слід відпочити.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите, що ваші домашні тапочки давно стоптаних — обіцяє вам зв’язок з одруженим чоловіком.

Якщо вам сниться, що ваші тапочки, навпаки, викликають у всіх захоплення — вам загрожує підмочена репутація, викликана вашим аж ніяк не безгрішним поведінкою.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні тапочки — до невдалого завершення любовного роману, але якщо такий сон приснився з четверга на п’ятницю, він обіцяє веселощі і безліч задоволень найближчим часом, за які, щоправда, вам доведеться потім розплачуватися дорогою ціною.

Якщо уві сні з вівторка на середу або з середи на четвер ви наділи лівий тапочок на праву ногу, а правий на ліву — значить, ваш черговий легковажний флірт обернеться для вас безчестям, ганьбою.

Сон з суботи на неділю, в якому ви ходите тільки в одному тапки, а інша нога боса — говорить про те, що ви станете об’єктом ревнощів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі