Тарган. До чого сниться Тарган

Таргани уві сні — символізують життєві неприємності, які можуть неабияк докучати вам. Сон підказує, що причиною цих неприємностей можуть стати сторонні захоплення або шкідливі звички.

Сонник для всієї родини
Таргани один — до помічника, безліч тарганів — до гостей.

Якщо вони заповзають на ваші ноги — поганий знак, будьте обережні на вулиці.

Якщо сон приснився з понеділка на вівторок — прийшов час платити за минулі помилки; з суботи на неділю — попередження про те, що в житті сновидца почнуть відбуватися неймовірні події; з неділі на понеділок — ваше місто чекає незвичайне для місць, в яких він знаходиться, природне явище.

Тарган — тлумачення сну, в якому присутній цей вічний сусід людини, неоднозначні.

Рудий і вусатий — у вас з’являться гроші.

Чим більше тарганів — тим більше грошей ви отримаєте.

Чорні таргани — просування службовими сходами.

Якщо таргани оточують вас і намагаються нападати — керівництво може зіпсувати вам життя дрібними причіпками.

Таргани-монстри величезних розмірів — означають, що вам не варто займатися самообманом. Зверніть пильну увагу на дійсність. Інакше можете чекати проблем самообман до добра не приводить.

Сонник XXI століття
Бачити тарганів у сні — до клопотів у будинку.

Руді таргани уві сні — передвістя неприємною склоки.

Великий вусатий тарган — передвістя того, що у вас з’явиться багатий покровитель.

Сонник Білого мага
Якщо вам наснився тарган — значить, насправді ви схильні приділяти час абсолютно непотрібним речам. Ви весь час намагаєтесь докопатися до суті тих явищ, які того не варті.

Бачити у сні полчища тарганів — сон говорить про те, що вас переслідують таємні страхи втратити все, що у вас є в даний момент. Незрозуміло, чим викликаний такий страх, але, якщо вічно боятися, може просто-напросто скаламутився розум, і тоді вам не потрібна буде ні машина, ні квартира, ні дача. Живіть і насолоджуйтесь життям.

Вбивати уві сні тарганів — сон означає, що ви хочете позбутися страху втратити того, що нажито чесною працею. Для вас таргани уособлюють небезпека.

Езотеричний сонник
Тарган звичайний — до зиск в будинку, новим речам; багато до статку, стабільному в осяжному майбутньому; занадто багато і вони заважають — у вашому будинку з’явилися зайві речі від них треба позбавлятися.

Незвичайні, мутанти — у вашому будинку є предмети, насичені негативною енергією, або перевищений радіаційний фон. Треба вжити заходів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі