Татуювання. До чого сниться Татуювання

Бачити у сні своє тіло покритим татуюванням — означає, що якась неприємність змусить вас надовго покинути свій будинок.

Якщо уві сні ви бачите татуювання на інших людях — значить, скоро ви станете об’єктом чиєїсь ревнощів.

Якщо уві сні ви самі робите комусь татуювання — значить, ваші друзі скоро відвернуться від вас через ваших дивацтв.

Сонник Фрейда
Якщо уві сні ви побачили себе, повністю покритого татуюванням — такий сон означає, що ви занадто велике значення надаєте роботі і взагалі справах, це робиться за рахунок придушення сексуальних бажань, які поступово витісняються з вашого життя. Відпочиньте трохи від роботи, світ засяє для вас різними фарбами.

Якщо вам наснився незнайома людина, покритий татуюваннями — цей сон означає, що ви знаєте про те, що когось зі своїх знайомих дуже залучаєте, але ніяк не даєте йому зрозуміти, що вас він теж цікавить. Мабуть, вас зупиняють якісь правила, які ви не в силах переступити.

У сні ви бачили, як вам роблять художню татуювання — ваш сон говорить про те, що вам бракує романтичного відтінку у ваших відносинах з партнером, все занадто буденно і просто. Поговоріть з ним на цю тему.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Татуювання уві сні — знак глибоких переживань. Бачити її на своєму тілі означає, що якась подія залишить у вашій душі незгладимий слід.

Нерідко по малюнку татуювання — можна зрозуміти, якого роду подія мається на увазі.

Бачити у своєму сновидінні чужу татуювання — означає, що ви ризикуєте опинитися втягнутими в сумнівну справу, про що незабаром вам доведеться пошкодувати.

Сонник XXI століття
Бачити у сні татуювання на собі — до неприємності, яка змусить вас надовго покинути свій будинок, на інших людях — до ревнощів.

Робити уві сні татуювання — означає, що ваші друзі можуть відвернутися від вас через ваших дивацтв.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви повністю покриті татуюваннями — говорить про те, що ви нехтуєте сексом, віддаючи весь час роботі та іншим справам. Однак такий темп життя ні до чого доброго не приведе. Будь-яке порушення гармонії рано чи пізно негативно відіб’ється на психічному рівновазі, тому не забувайте про відпочинок.

Якщо ж татуюваннями покритий незнайомий вам людина — сон має таке значення: ви цікавите якогось знайомого, однак він не може сказати про свої почуття, оскільки не впевнений, що ви відповісте взаємністю. Ви, у свою чергу, теж небайдужі до нього, але в силу різних причин мовчіть про це. Комусь із вас все ж доведеться зробити перший крок.

Якщо ви спостерігали у сні за нанесенням художнього татуювання — це означає, що у ваших стосунках з коханою все занадто банально і нудно. Поговоріть з ним про це можливо, ви знайдете оптимальне рішення, як позбутися від повсякденної рутини.

Езотеричний сонник
Татуювання на чиємусь тілі — говорить про ваш невдоволенні своїми зовнішніми даними.

Якщо татуювання наносять при вас — наяву ви цілком можете себе змінити.

На вашому тілі — ви відзначені якимись особливими талантами, які треба розвивати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі