Таз. До чого сниться Таз

Побачити в сні таз — обіцяє вам нові приємні турботи, багато радості навколо вас.

Вмиватися чистою водою з тазу — означає, що охопила вас пристрасть завершиться виконанням бажань, і життя тісно пов’яже вас з людиною, яка вам цікавий.

Якщо таз брудний або розбитий — ви будете каятися в заборонених зустрічах, які заподіють біль іншим, а вас всього лише потішать.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Таз у сні — символізує турботи і клопоти.

Вмиватися чистою водою з красивого тазу — передвіщає вам пожвавлення і радість в будинку.

Брудний або покручений таз — знак неприємностей у спілкуванні з близькими.

Прання білизни в тазу — означає, що вам доведеться залагоджувати в своєму будинку якісь сварки і конфлікти.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити у сні таз — знак того, що Вас зацікавлять нові турботи, які нададуть Вам можливість принести багато радості іншим людям.

Мити руки і вмиватися в тазу з чистою водою — знак того, що незабаром Ви здійсните свої заповітні бажання, і це дозволить Вам міцніше прив’язати до себе коханої людини, ще до того, як пристрасті повністю оволодіють Вами.

Якщо побачений у сні таз брудний або старий — наяву Ви будете шкодувати про тих сумнівних справах, які доставили Вам невелике задоволення, а іншим людям заподіяли біль.

Східний жіночий сонник
Таз — сниться до приємних клопотів, результат яких порадує і тебе, і близьких.

Несприятливий сон, у якому фігурує старий або брудний таз — він попереджає: ти будеш гірко шкодувати про вчинені непорядні вчинки.

Якщо ти умиваєшся чистою водою з тазу — значить, ти зможеш втілити в життя свої найсміливіші плани.

Сонник від А до Я
Нести уві сні таз з водою — передвіщає радісні події в найближчому майбутньому.

Мити в тазі голову — до несподіваного знайомству, парити ноги — наяву замишляти щось недобре, купати дитину — до домашніх клопотів, прати в тазу — вас обкрадуть, мити посуд — обдурите чоловіка в його ж інтересах.

Мідний або латунний таз, в якому ви варите варення — турботливий коханець, вірні, надійні друзі. Алюмінієвий таз — неприємності в любові, емальований — опинитеся в безглуздому становищі.

Новий таз — дасте волю своєму гніву; старий іржавий або погнутий — невдале завершення справи, дірявий — крупно пощастить. Викидати таз — вибовкав таємницю.

Сонник XXI століття
Жінці бачити уві сні таз — до удачі в справах, чоловікові — до холостий життя, до небезпеки потрапити під вплив жінки.

Езотеричний сонник
Таз порожній, худий — до спустошення ваших кишень і стійкою бідності.

Повний води — ваше багатство в друзях і інтелекті; крові сімейний достаток вам забезпечений; чимось іншим, див. чим це і становитиме ваше багатство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі