Театр. До чого сниться Театр

Якщо уві сні ви бачите себе в театрі — значить скоро ви придбаєте нових хороших друзів. Після такого сну справи ваші також йтимуть добре.

Якщо вам сниться, що ви один з акторів, зайнятих у виставі — значить, майбутня вам радість буде недовгою.

Бачити себе в сні у вар’єте — означає, що по дурості ви можете втратити своє багатство.

Якщо ви бачите себе в опері — значить, збудуться всі ваші бажання і мрії.

Якщо ви бачите себе в сні в театрі, сміється і аплодують — значить, скоро ви поступитеся честю заради задоволення порожнього капризу.

Якщо уві сні ви рятуєтеся втечею з палаючого театру — значить, наяву ви дасте себе вмовити на участь у ризикованій справі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Театр у сні — символізує помилкові ілюзії або обман.

Бачити себе сидячим на якомусь уявленні — найчастіше означає, що ви перебуваєте в полоні ілюзій. Можливо, в якомусь питанні ви самі обманюєте себе або ж хтось із вашого оточення намагається обвести вас навколо пальця. Характер подання або пригод, які ви спостерігаєте в театрі, може підказати, в чому саме полягає обман.

Дивитися спектакль з балкона — означає, що, піддавшись помилковим ілюзіям, ви ризикуєте опинитися в досить неприємному і нестійкому положенні.

Сонник від А до Я
Якщо ви бачите себе на виставі в драматичному театрі — значить, наяву заведете нові корисні знайомства.

Ляльковий театр — передвіщає безладно проведений день, відбулися зустрічі. Театр пантоміми — стрімголов кинетеся в ризиковане підприємство і потерпіть повний крах.

Дивитися на сцені театру постановку античної трагедії — побоювання виявляться помилковими; весела комедія — незабаром покличуть у гості; музичний спектакль, на який ви привели дитину — ваші бажання збудуться; оперний театр — передвіщає проблеми зі взаємними платежами.

Сонник XXI століття
Бачити себе в сні на виставі — означає наяву отримати в найближчому майбутньому блискучі перспективи.

Театральна декорація у сні — передвістя того, що ваші труди і турботи не будуть належним чином оцінені.

Побачити себе в сні в театральній ложі — знак, що вам не слід здійснювати авантюрних вчинків, інакше вас чекає викриття.

Еротичний сонник Данилової
Якщо ви бачите себе в театрі у глядацькій залі — такий сон символізує появу в найближчому майбутньому нових перспективних знайомств, якими ви залишитеся вельми задоволені.

Якщо ж ви берете участь у виставі, граєте на сцені — незабаром вам буде зроблено кілька авантюрну пропозицію, яке ви з інтересом приймете. Воно поповнить ваш діапазон сексуальних фантазій та їх реалізації.

Приснився оперний театр — означає виконання вашої заповітної мрії.

Езотеричний сонник
Будівля театру і його вестибюль — перед вами відкривається широке поле діяльності, що вимагає фантазії та винахідливості.

Ви в театрі в якості глядача — вас чекає привабливу пропозицію, але краще проявити твердість і залишитися осторонь.

Дії на сцені — без вашої участі ви будете втягнуті в чиюсь «гру», і ваша роль ідентична сценам у сні; з вашою участю — ви самі когось втягуєте у свої «ігри», але можете «переграти» і поплатитися за це.

Зруйнований — ваші фантазії та мрії під загрозою, розчарування.

Старий, старий — ви не відкрили нічого нового, всі ваші хитрощі шиті білими нитками.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі