Телефон. До чого сниться Телефон

Якщо вам сниться телефон — значить ви зустрінете людей, які будуть збивати вас з пантелику.

Якщо жінці сниться розмова по телефону — значить, у неї багато заздрісників; однак, вона зуміє протистояти навколишньому злу.

Якщо, кажучи по телефону у сні, вона погано чує, що їй кажуть — значить, їй загрожує втрата коханого. Можливо, що вона стане об’єктом злісних пліток.

Телефон часто називають «другим кращим варіантом після присутності» — отже, використання телефону в сновидінні говорить про те, що, незважаючи на те, що людина на іншому кінці дроту впливає на ваше життя, він не пов’язаний з вами так, як міг би або як би ви того хотіли.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Телефон у сні — символізує віддаленість і очікування.

Розмовляти по телефону з близькими людьми — знак того, що у ваших стосунках може виникнути деяка відчуженість.

Якщо уві сні ви не змогли додзвонитися близькій людині чи погано чуєте його голос — сон підказує, що вам необхідно наяву як-небудь налагодити з ним стосунки, інакше це може призвести до серйозної сварки між вами.

В інших же випадках телефон у сні — означає, що якісь сторонні події або сторонні люди можуть сплутати ваші плани і відвернути від поточних справ.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви із задоволенням розмовляєте по телефону — означає, що незабаром доля вам піднесе заздрісних суперниць.

Якщо ви, як не намагаєтеся, не можете розчути співрозмовника — остерігайтеся імовірної втрати коханого, а також відновлення неприємних пліток.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться, ніби ви довго розмовляєте з кимось по телефону — це віщує, що чоловік буде виведений з себе вашої необов’язковістю і неуважністю до своєї особи.

Жбурляти телефон, використовуючи це як останній аргумент у сімейному скандалі — наяву чекайте домашніх неприємностей.

Якщо уві сні ви не можете зателефонувати з вулиці через обірваних трубок у всіх телефонах-автоматах — наяву будете збиті з пантелику помилковою інформацією.

Сонник Деніз Лінн
Телефонний дзвінок — може вказувати на те, що хтось хоче привернути вашу увагу, або те, що ваша підсвідомість збирається повідомити вам щось.

Телефон, до якого ви не хочете підходити — може вказувати на те, що у вашій підсвідомості зберігається інформація, про яку ви боїтеся дізнатися. Це також може бути знаком того, що існують люди, з якими ви боїтеся спілкуватися. Погляньте на свої страхи. Не відвертайтеся від них і спробуйте їх вирішити. Не дозволяйте страхам знищити вашу життєву силу.

Сонник XXI століття
Бачити у сні телефон — до зустрічі з нещирими людьми; чути, як він дзвонить — до несподіваного звістки.

Якщо уві сні ви телефонуєте і додзвонюєтеся до абонента — значить, ви зустрінетеся з другом, якого давно не бачили, не додзвонюєтеся — знак того, що ви перебільшуєте свої невдачі і у вас все буде в порядку.

Для жінки приснився їй телефонну розмову — означає, що у неї багато заздрісників, однак вони не заподіють їй шкоди.

Якщо уві сні довгоочікуване повідомлення ви отримуєте факсом — означає, що вам доведеться докласти багато зусиль, щоб довести розпочату справу до кінця; відправляти повідомлення — означає, що ви зможете швидко зорієнтуватися в ситуації, що змінилася і знайти єдиний правильний вихід.

Езотеричний сонник
Телефон — побутова інформація, яку ви отримаєте з розмов чи ЗМІ і до якої має сенс прислухатися.

Чути дзвінок телефону — додаткове прояви вашої уваги до інформації: бажано скорегувати ваші дії відповідно до отриманими відомостями.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі