Телега. До чого сниться Телега

Бачити у сні, що ви їдете на возі — передвіщає вам важку роботу і безліч дрібних невдач, в той час як ви будете з усіх сил намагатися забезпечити необхідним свою сім’ю.

Бачити віз — означає погані вісті.

Бачити, що ви керуєте підводою — обіцяє вам заслужений успіх у всіх починаннях.

Для люблячих їхати разом на підводі — означає вірність один одному, незважаючи на підступи суперників.

Сонник Фрейда
Їхати в сні на возі — ви відчуєте ностальгію за минулим, вам захочеться повернутися в той час, де все, як вам здається, було по-іншому, де ви будете бажані й улюблені. Не варто йти на поводу у цього настрою ви занадто ідеалізуєте минуле. Найкраще просто влаштувати для себе ностальгічний вечір, щоб відчути, що все «як раніше».

Якщо ви бачите стоїть віз, яка до того ж зламана — чекайте якогось непередбаченого обставини, яка може зруйнувати плани, пов’язані з майбутнім відпочинком. Будьте готові до того, що вам не вдасться те, на що ви розраховували вже довгий час.

Лагодити уві сні зламану віз — у відносинах з вашим партнером намітилася тріщина, і ви схильні звинувачувати в цьому виключно себе. Незабаром трапиться щось, що змусить вас по-іншому поглянути на ситуацію.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні віз або віз, особливо кинутими або застрягли на дорозі — це знак безлічі труднощів і перешкод на вашому шляху.

Сон, в якому ви їдете на возі по дорозі — передвіщає, що труднощі і перепони не зможуть вас зупинити, хоча і доставлять певні клопоти. У будь-якому випадку після такого сну вам не заважає подумати, за ті чи справи ви беретеся і не зайнятися вам чимось більш перспективним?

Англійська сонник
Телега — пересування у сні цим видом транспорту нічого хорошого Вам не обіцяє. Ваші справи підуть все гірше і гірше, і багато в Вашому житті вже важко буде виправити.

Якщо ж у сні Ви не просто їдете на возі, а поганяєте запряжену в неї кобилу — Вас чекають бідність і крайня потреба.

Езотеричний сонник
Віз лагодити, робити до домашніх клопотів — незапланованого ремонту квартири або побутової техніки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі