Телеграма. До чого сниться Телеграма

Якщо вам сниться, що ви отримали телеграму — значить, вас чекає неприємна звістка. Хтось із ваших друзів спотворить інформацію, в якій ви зацікавлені. Сон може передвіщати початок небезпечної роботи, яка в разі успіху принесе вам, шана і достаток.

Посилати уві сні телеграму — означає, що скоро у вас будуть неприємності на роботі або галасливі пересуди у зв’язку з великою новиною.

Якщо уві сні ви бачите телеграф або перебуваєте в будівлі телеграфу — значить, справа, яку ви почали, закінчиться невдачею.

Сонник Фрейда
Отримання телеграми — передвіщає раптовий і швидкоплинний сексуальний контакт.

Отримання траурної телеграми або телеграми з неприємними звістками — символізує наступаючий занепад сексуальних можливостей.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви отримали телеграму — вас чекає якесь неприємне звістка. Можливо, хтось із ваших друзів випадково або навмисно спотворить інформацію, яку ви так сподівалися отримати.

Крім того, телеграма уві сні — може передвіщати початок небезпечної роботи, яка в разі успіху принесе вам популярність і на додачу цілий статок.

Посилати уві сні телеграму — до неприємностей по роботі або нескінченним пересуди з приводу якихось новин.

Бачити будівля телеграфу або перебувати всередині — означає, що справа, яку ви почали, закінчиться невдачею.

Еротичний сонник Данилової
Отримана у сні телеграма — символізує вашу поспішність у розвитку відносин з новим партнером. Ви досить нетерплячі, що приводить його в замішання. Стримуйте свій запал і пристрасть, інакше ви можете втратити те, що маєте на даний час.

Якщо ви самі відправляєте у сні телеграму — сон символізує ваше прагнення позбавитися від партнера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі