Темрява. До чого сниться Темнота

Бачити у сні, що навколо вас згущається темрява — означає, що ви передчуваєте якесь погіршення ситуації. Нерідко такі сни підказують, що причиною труднощів може стати ваше нерозуміння. Бути може, наяву ви занадто безтурботні і не помічаєте якихось речей.

Частіше, втім, темрява уві сні — говорить про те, що причина вашого душевного мороку знаходиться всередині вас. Бути може, вам не заважає навчитися дивитися на життя зі світлою сторони?

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо уві сні ви перебуваєте в темряві або в темному приміщенні, де недостатньо світла — це означає, що наяву ви потребуєте підтримки і радах інших людей, відчуваєте почуття беззахисності.

Темний підземний звід — попередження про можливий напад.

Бути там заточеним одночасно з багатьма людьми — можливий змову проти держави.

Англійська сонник
Вам сниться, що Ви плутає в непроглядній пітьмі й не можете вибратися до світла — це поганий сон, він означає, що в справах Вас чекає поворот до гіршого. Ви поведете себе занадто самовпевнено і безтурботно і наробите купу помилок. Одного разу, навіть не помітивши цього. Ви вчините безчесно.

Якщо ж у сні Вам вдасться знайти шлях до світла і Баї засвітить сонце — значить ви уникнете безчестя і повернете повагу оточуючих.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви перебуваєте в непроглядній пітьмі і нічого не бачите навколо себе — такий сон означає, що ви потребуєте підтримки і розумінні з боку партнера. Вам не вистачає не тільки сексу, ви підсвідомо прагнете зробити ваші відносини більш серйозними, але відчуваєте, що ваше бажання не взаємно.

Далекий джерело світла, поступово розганяє темряву — символ надії на зміни на краще. Якщо ви самотні — сон обіцяє вам нове приємне знайомство.

Сонник Цветкова
Темрява — труднощі, невідомість; якщо йдеш — втрачений повернеться; вийдеш до світла — великий успіх.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі