Тигр. До чого сниться Тигр

Якщо вам сниться йде на вас тигр — значить, вам будуть всіляко докучати ваші вороги.

Якщо уві сні тигр нападе на вас — значить, прийдешня невдача повалить вас у відчай.

Якщо ж у сні ви відобразіть атаку тигра або вб’єте його — значить, всі ваші починання будуть надзвичайно успішні.

Бачити у сні тікає від вас тигра — передвіщає вашу перемогу над ворогами, зміцнення вашого становища.

Якщо уві сні ви бачите тигра в клітці — значить вам вдасться збити з пантелику ваших противників.

Тигрова шкура — обіцяє вишукані задоволення.

Сонник Фрейда
Тигр, як і будь-який інший хижак — символізує підвищену чутливість, сексуальну збудливість, різні комплекси, які пов’язані з насильством.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні тигра — це попередження про те, що наяву ви могли прогледіти якусь небезпеку. Найчастіше такі сни підказують, що ви можете вплутатися в якесь ризиковане підприємство або вступити в конфлікт з хитрим і безжальним ворогом. На жаль, образ тигра говорить про те, що це може обернутися великою бідою.

Перемогти тигра у сні — означає, що наяву ви готові до сутички з ворогами, якими б спритними і сильними вони не були.

Бачити у сні дресированих тигрів — передвіщає участь у небезпечній справі, в якому від вас будуть потрібні витримка і дисципліна. У той же час, якщо дія відбувається на арені цирку — сон підказує, що ніякої вигоди чи користі це справа вам не принесе.

Сонник для всієї родини
Тигр — символ влади і могутності.

Якщо вам наснився тигр-мисливець з дичиною в зубах або лапах — можете сподіватися на несподіване заохочення начальства.

Тигр відпочиваючий — означає спокій в особистому та професійному плані.

Якщо ж ви наснилися собі в образі тигра — скоро, ймовірно, вам доведеться почати боротьбу проти вищих осіб, які ущемляють вас.

Сонник від А до Я
Бачити у сні тигра за ґратами — до ускладнення відносин з колегами. Боротися з тигром — до любовних утіх, їхати на ньому верхи — крах усіх надій. Пхати голову в пащу тигра — наяву піддастеся серйозної небезпеки. Вбити тигра — передвіщає багатий спадок.

Бачити у сні білого тигра-альбіноса — до успішних починань в будь-якій справі. Тікає від вас тигр — означає повну поразку в конкурентній боротьбі, що кидається на вас — проявіть благородство і щедрість до знедолених.

Сонник закоханих
Тигр — цей символ прийшов до нас з Індії. Зазвичай на тигровій шкурі зображувалася жіноча іпостась бога-руйнівника Шиви.

У снах європейця вона, природно, не з’явиться, проте жінка, що сидить на тигровій шкурі, має таке ж значення — це людські пристрасті, які жінка може як втихомирити, так і пробудити.

Сон, в якому жінка бачить себе на шкурі тигра — може означати, що вона вправна в древньому мистецтві зваблювання і здатна здобути владу над будь-яким чоловіком.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі