Тінь. До чого сниться Тінь

Розпливчаста тіньова фігура у сні, звичайно тієї ж статі, що і сновидец — відображає придушуються несвідомі устремління сновидіння.

Бачити неясну фігуру, тінь — відчути розчарування від свого вчинку.

Фігура в капюшоні — уособлює смерть.

Сонник Езопа
Сон, у якому ви побачили тінь — викликаний, можливо, роботою вашої підсвідомості, трансформувати в зоровий образ відомі вирази: «Наводити тінь на тин» (давати завідомо неправдиву інформацію) або «Ходити за кимось, як тінь» (невідступно слідувати за кимось під впливом почуттів). Кажуть ще: «Він так змінився, став зовсім як тінь» (якщо людина змарнів, схуд через переживання).

Світ тіней в нашій свідомості — пов’язується з якимось таїнством і легким страхом і благоговінням. Зазвичай про боягузливого людини говорять: «Він боїться навіть власної тіні». У давнину тінь вважалася продовженням людини, тому якщо раб випадково наступав на тінь свого пана, його відразу ж стратили, не замислюючись.

Якщо вам приснилося, що якийсь предмет відкидає абсолютно невластиву йому тінь, яка не відповідає його формі — це означає, що ви спілкуєтеся з лукавим людиною, ви довіряєте тому, хто не тільки не поважає вас, але і готовий зробити підлість.

Якщо цей сон викликає у вас страх — значить, ви знаєте цю людину, але не хочете вірити самому собі і продовжуєте запевняти себе в його щирості та відданості вам.

Якщо такий сон викликав у вас здивування — це знак того, що ви незабаром припиніть спілкування з цим слизьким людиною і позбавите себе від неприємностей.

У сні бачити свою тінь — хороший сон, який обіцяє вам підтримку і удачу в найближчому майбутньому.

Якщо вам наснився людина, подібно вампірові, що не залишає тіні — це попередження про те, що вас чекає розмова з неприємною людиною або отримання з вуст незнайомої неприємних звісток.

Сон, в якому предмет або людина відкидає чотири тіні — передвіщає якесь важлива подія у вашому житті, переломний момент, після якого зміниться не тільки ваше життя, але й ви самі.

Бачити у сні, як рухомий предмет залишає після себе нерухому тінь — знак застою і монотонності, які чекають вас у найближчому майбутньому.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні тіні якихось людей або предметів — знак того, що ви, можливо, не все передбачили у своїх справах і планах. Такі сни часто підказують, що у ваших справ є й негативна сторона.

Чим довше і чорніше тінь у вашому сновидінні — тим неприємніше можуть виявитися наслідки тих чи інших підприємств.

Сонник XXI століття
Бачити у сні свою тінь — застереження, що вам потрібно побоюватися неприємностей з боку своїх ворогів; бачити чужу тінь — знак, що вас контролюють, намагаються обдурити і підпорядкувати чиєїсь волі.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі