Тісто. До чого сниться Тісто

Замішувати уві сні тісто самому — в сексі ви віддаєте перевагу все брати в свої руки, щоб відчувати себе впевненіше. Спробуйте віддати хоч одного разу роль лідера вашому партнерові, відчуття виявляться не менш гострими.

Бачити у сні, як підходить тісто — ви довгий час чекаєте романтичного побачення, і воно пройде так, як ви бажаєте за умови, що ви не будете форсувати події.

Купувати тісто в магазині — ви з якоїсь причини не задоволені своїм сексуальним життям і впевнені, що причина у вашій недосвідченість у відносинах. Ви захочете змінити це положення, але не варто надто довіряти всякого роду книг і брошур.

Тісто — є символом жіночих статевих органів або вагітності.

Приготування тіста — символізує прагнення сновідіци до вступу в нову статевий зв’язок.

Якщо ж чоловік возиться з тестом — це символізує його невпевненість в собі і своїх чоловічих достоїнствах перед майбутнім сексуальним контактом, його боязнь виявитися неспроможним.

Сонник Езопа
Якщо ви побачили уві сні тісто — для вас це дуже добрий знак, так як тісто символізує достаток і благополуччя сім’ї.

Здавна вважалося, що приготування тіста — таємничий ритуал, який обов’язково повинен бути прихований від сторонніх очей. При замішуванні тіста обов’язково читалася особлива молитва, що захищає хліба від лихого ока.

Якщо хтось хотів похвалити дитину — говорили: «Зростає, як пшеничне тісто на опарі». А про нетовариські людини — говорили: «Кисне-, як тісто на опарі».

Побачити в сні, як ви ставите опару для тіста — це означає, що у вашій родині очікується поповнення.

Якщо уві сні ви замішуєте тісто — значить наяву вам доведеться неабияк потрудитися для того, щоб подолати фінансові труднощі.

Сон, у якому ви побачили скисле тісто — попереджає про те, що хтось спробує зіпсувати вам настрій.

Тонути у сні у величезній бадді з тестом — наяву потрапити у скрутне становище.

Сон, в якому тісто піднімається так швидко, що ви за ним не встигаєте — означає, що всі ваші старання марні, вам все одно не вдасться запобігти насуваються події. Як кажуть: «Діжі кришкою не втримаєш».

Якщо уві сні ви щось печете з тіста — це означає, що ваші труди не залишаться без винагороди.

Побачити в сні, як ви їсте сире тісто — наяву для вас почнеться погана смуга і вам доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб подолати всі складні моменти вашого життя.

Якщо ви поставили тісто, а воно не зійшло — наяву все станеться, як в одній з приказок: «Наша діжа ні густа, ні порожня». Це означає, що ви не визначили свою життєву позицію і мечеть від одного до іншого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Місити уві сні тісто — знак великих клопотів.

Якщо воно прилипає до рук — такі сни зазвичай віщують сварки у вашому домі.

У той же час, якщо тісто у вашому сні виглядає акуратно і апетитно — сон підказує, що ваші труди і старання будуть в радість.

Сонник Хассе
Тісто — невеликі неприємності; їсти — засмучення; піч — досягнеш своєї мети.

Сонник XXI століття
Бачити у сні тісто — до успіхів у всіх починаннях, особливо пов’язаних з житловими питаннями.

Місити тісто у сні — до виправдання сподівань, є його — до утруднень; купувати тісто у сні — до примирення.

Сонник Морозової
Готувати дріжджове тісто, обіймати його — отримати цікаву роботу; місити тісто — трудитися наполегливо і чесно, але, на жаль, з мінімальною вигодою. Може статися так, що Ваше положення зміниться на гірше і доведеться поправляти його, не гребуючи ніякими засобами.

Підійшло тісто — до отримання важливого листа або якогось сенсаційного известия.

Перемазати тестом — до дивного і неприємної події.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі