Тонути. До чого сниться Тонути

Тонути у сні — передвіщає нещасний випадок або втрату власності. Але якщо при цьому ви благополучно рятуєтеся — вас чекає помітний успіх просування по службі, міцне здоров’я, повагу оточуючих.

Якщо вам сниться потопаючий, якому ви приходите на допомогу — це обіцяє вам заслужене щастя; крім того, ви вчасно допоможете одному, сприяючи його піднесенню.

Якщо молода особа побачить у сні, що тоне її коханий — це віщує їй прикрості.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Тонути у сні — ознака вашої внутрішньої невпевненості.

Сила, яка тягне вас до дна — це вантаж ваших невирішених проблем і важких переживань. Схоже, наяву вам не заважає взяти себе в руки і розібратися зі своїми справами.

Якщо, потопаючи, ви бачите себе благополучно вибратися на берег — сон підказує, що труднощі скоро закінчаться, якщо наяву ви зумієте зібратися з силами, то маєте всі шанси домогтися значного успіху.

Бачити у сні потопаючих — передвіщає непередбачені ускладнення у ваших справах. Можливо, якісь сторонні проблеми спутають ваші плани.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви тонете в річці чи іншому водоймищі — означає, що для вас настають важкі у фінансовому відношенні часи. Якщо вам кидають рятівний круг — наяву виправите своє становище завдяки підтримці друзів. Бачити потопаючих при купанні людей — спишете карткові борги.

Тонути в трясовині, повільно, але невідворотно затягує вас посеред безлюдного болота — наяву доведеться розщедритися, влаштовуючи урочистий прийом. Рятувати уві сні потопаючого — до сумних подій в родині.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, як тоне жінка — до успіху, самому тонути — до поліпшення стану справ, топити що-небудь — до поганого настрою.

Потопельника бачити — до збитку.

Сонник Морозової
Якщо сниться, що тонете самі або Вас топлять — уникнете великої небезпеки; поправите свої справи; послужите предметом розмов; втратите що-небудь або помрете насильницькою смертю.

Втопити кого-небудь або що-небудь — звільнитися; страждати від докорів сумління.

Бачити, що тоне жінка — до несподіваного успіху для чоловіка.

Побачити, що тоне чоловік — дізнатися про його роман з молодою дівчиною (для жінки).

Потопельник, якого Ви намагаєтеся безуспішно оживити — означає охолодження в сімейному житті (любов перетвориться на нудну обов’язок через побутових негараздів.)

Англійська сонник
Дуже погано, коли Вам сниться, що Ви тонете — такий сон означає, що Вас сокрушаться ті біди, які незабаром на Вас обрушаться: Ви розоритесь і засмучуються.

Якщо ж у сні Вас витягнуть з води — значить, знайдеться хтось, хто допоможе Вам у важку хвилину.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі