Тополя. До чого сниться Тополя

Тополя уві сні — знак мрійливості. Можливо, наяву вашим планам не вистачає обґрунтованості й визначеності. Після такого сну вам не заважає задуматися про те, наскільки реалістичні ваші мрії.

Зів’ялий або засохлий тополя — передвіщає розбиті надії, сум і самотність.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви перебуваєте поруч зі своїм обранцем під зеленим тополею — насправді всі ваші самі нереальні бажання збудуться.

А от якщо тополя бачиться вам облетів або засохлим — не чекайте від життя нічого хорошого вас чекає жорстоке розчарування.

Сонник для всієї родини
Распускающиеся або квітучі, побачені уві сні — вважаються хорошим знаком.

Якщо дівчина бачить сон, в якому вона знаходиться поруч зі своїм коханим під розпустився або квітучим тополею — вона може бути впевнена: самі її нездійсненні і химерні бажання обов’язково здійсняться, причому в дуже короткий термін. Крім того, справи улюбленого нею людини підуть в гору, що принесе і їй чималу користь. Друзі та рідні оточать її любов’ю і турботою, а здоров’ю можна буде просто позаздрити.

Сонник XXI століття
Бачити у сні розпускається або квітучий тополя — хороший знак.

Сон, в якому дівчина побачить себе поряд з коханим під розпустився або квітучим тополею — послужить їй обіцянкою того, що збудуться її самі нездійсненні і химерні бажання. У її коханого будуть витончені манери, і він буде гарний собою. Вона буде оточена друзями, а стан її здоров’я не буде викликати побоювань.

Якщо ж їй насняться засохлі або облетіли тополі — значить, її чекає розчарування.

Рубати уві сні що-небудь сокирою — означає, що ви будете займатися чим-небудь сплачує, відчайдушно, мало замислюючись над цим.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі