Торгувати. До чого сниться Торгувати

Якщо уві сні ви торгуєте — значить, справи, яке ви настільки сміливо зробили, забезпечений успіх.

Якщо уві сні ваша торгівля йде не зовсім успішно — значить, незабаром вами оволодіють печаль і досада.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бойко продавати уві сні які-небудь товари — передвіщає помітне пожвавлення у ваших справах. Схоже, найближчим часом вам не доведеться сидіти склавши руки.

Якщо товар, який ви продаєте, вам байдужий, а отримані гроші доставляють заслужене задоволення — сон обіцяє вам удачу в справах.

Однак якщо в такому сні ваші почуття б’ють через край і замість приємного задоволення ви відчуваєте надмірне збудження — будьте обережні, такі сни можуть бути всього лише ілюзорною компенсацією за денні невдачі. Для успіху вам необхідно привести свої почуття в рівновагу.

Якщо товар, що продається у сні подобається вам — сон говорить про те, що для загального успіху вам, можливо, доведеться чимось поступитися.

Торгуватися про ціну — знак невпевненості в успіху. Бути може, ваші очікування завищені.

Бродити уві сні уздовж торгових рядів — означає, що вашим планам не вистачає визначеності. Сон закликає вас позбутися внутрішніх сумнівів і діяти рішучіше.

Сонник від А до Я
Торгувати уві сні овочами або фруктами — передвіщає заняття марними дрібницями, м’ясом — забагатієте пристойний стан, шкірою або тканинами — спокійний плин справ, стабільний дохід; торгівля хутрами або коштовностями — знак успіху і респектабельності, автомобілями або нерухомістю — досягнете висот благополуччя і влади.

Якщо уві сні ви продаєте останнє, що залишилося у вас в будинку, заради шматка хліба — наяву вами оволодіють печаль і досада.

Невдала торгівля — до розчарування в оточуючих; жваво йде і приносить більшу виручку — підйом у справах, впевненість у собі, рішучість у діях.

Езотеричний сонник
Торгувати — порушувати традиції.

Торгувати на ринку — епатувати суспільство за компанію з іншими.

На вулиці, з лотка — ви забуваєте національні традиції, вступаєте в конфронтацію зі своїм егрегор. Це небезпечно, може призвести до проблем із законом. Своїми речами забути сімейні традиції, померлі предки скривджених і готові порушити ваш спокій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі