Торт. До чого сниться Торт

Торт, як і більшість солодощів — символізує вашу легковажність у питаннях сексуальних відносин і прагнення отримувати максимум задоволень, не піклуючись про наслідки.

Якщо ви з якихось причин не змогли скуштувати торта — це означає, що ваше споживацьке ставлення до життя зіткнулося з ситуацією, коли треба щось робити самому для інших.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Розкішний торт у сні — це відображення ваших передчуттів великого успіху. Якщо при цьому ви не відчуваєте в своєму сновидінні голодного збудження — такий сон підказує, що ваші добрі передчуття мають під собою певні підстави.

Палаючі свічки, що прикрашають торт — віщують вам виконання якогось бажання.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ви бачите весільний торт — будьте готові до несподіваної неприємності. Цілком можливо, що шлюб, на який ви так розраховували, не принесе вам передбачуваного щастя.

Сон, в якому ви займаєтеся приготуванням торта — означає, що ваше життя не відповідає вашим очікуванням, а тому ви схильні до депресії і розчарувань.

Сонник Хассе
Торт отримати — радість, прибуток, виграш; їсти — будеш на прийомі; підносити — будеш домагатися любові; піч — запрошення на велике торжество.

Сонник XXI століття
Бачити у сні торт — до приємних клопотів, купувати його — до боргів, отримати в подарунок — до приємної несподіванки, випікати торт — до початку справи, від якого вам краще відмовитися, ласувати смачним тортом — до прибутку, успіху, взаємної любові.

Якщо дівчині, що має нареченого, присниться торт на весільному столі — її шлюб раптово засмутиться.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився торт — вам зовсім не варто сумніватися в своєму обранцеві. Вам слід оформити свої відносини, і надалі вас чекає щасливе сімейне життя, яка порадує вас фінансовою стійкістю.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі