Трап. До чого сниться Трап

Спускатися з трапа уві сні — нині вам необхідний відпочинок від сексу, ви перестали отримувати від нього те задоволення, яке він дійсно може дати. Усамітніться на кілька днів і після цього влаштуйте вечерю «на двох» з коханою людиною, повірте, свято стане для вас справді незабутнім.

Підніматися на корабель або човен по трапу — ви зміните місце роботи або отримаєте підвищення, вас будуть оточувати нові люди. Готуйтеся до підвищеної уваги з боку протилежної статі.

Падати з трапа в воду — ви занадто самовпевнені. У вас немає ніяких сумнівів в тому, що обаятельнее вас немає нікого. Незабаром трапиться щось, що змусить вас засумніватися в цьому.

Якщо ви побачили уві сні зламаний трап — цей сон говорить про те, що ви занадто категорично ставитеся до людей. Якщо вони з тих чи інших причин виявляються «неспроможні», то ви кидаєте їх. Через кілька днів з вами станеться те, чого ви так не приймаєте. Цей випадок змусить вас з великим розумінням ставитися до схожим невдач партнера.

Трап, як різновид сходи — символізує пеніс, а пересування по трапу символізують статевий акт.

Якщо чоловік впевнено і спокійно пересувається по трапу — у нього немає проблем ні з потенцією, ні з здійсненням контактів з жінками.

Якщо чоловік боїться пересуватися по трапу — у нього серйозні проблеми з потенцією, і кожен сексуальний контакт супроводжується у нього додатковими переживаннями і страхами про свою неспроможність.

Якщо жінка впевнено і спокійно пересувається по трапу — вона живе насиченим і гармонійним життям, причому майже всі її сексуальні контакти закінчуються оргазмом.

Якщо жінка побоюється пересуватися по трапу — вона або дуже рідко, або ніколи не досягає оргазму, а також побоюється небажаної вагітності.

Якщо чоловік впав з трапа в воду — це символізує його страхи виявитися неспроможним в майбутньому сексуальному контакті.

Якщо жінка падає з трапа в воду — вона прагне до лесбійського кохання.

Якщо ви спостерігаєте за пересуваннями по трапу інших людей або вантажників — ви заздрите легкості, з якою інші люди вступають у сексуальні контакти.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви піднімаєтеся по трапу на корабель — означає, що ви зміните звичну обстановку: влаштуєтесь на нову роботу або переїдете в інше місто. До вас будуть проявляти підвищену увагу представники протилежної статі.

Якщо вам сниться, як ви спускаєтеся по трапу — це говорить про те, що ви вже не відчуваєте задоволення від сексу, як раніше. Вам краще відпочити від інтимної близькості. Навіть після недовгого стриманості ваші почуття спалахнуть з новою силою.

Сон, в якому ви падаєте з трапа в воду — означає, що ви занадто самовпевнені. Ви не сумніваєтеся, що володієте неземною красою і привабливістю, проте найближчим часом якась подія похитне вашу віру в себе.

Зламаний трап — характеризує ваше ставлення до оточуючих. Такий сон свідчить про вашу легковажності. Ви часто міняєте партнерів і нездатні на тривалі відносини. Незабаром трапиться щось, що змусить вас ставитися з великою повагою до оточуючих. Ви станете терпиміше до помилок вашого партнера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі