Траур. До чого сниться Траур

Побачити себе в сні в жалобі — означає хворобу і нещастя.

Якщо ви бачите в жалобі інших — це провіщає народження безглуздих чуток про вашу винності в невдачах інших людей. Коханцям цей сон — обіцяє нерозуміння і, можливо, розрив.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Носити у сні траур — знак того, що найближчим часом вас можуть долати чорні думки, які без залишку поглинуть вашу увагу. Можливо також, хтось із вашого оточення завдасть вам важку образу або смертельну образу.

Бачити в жалобі інших, якщо самі ви при цьому не носите траур — означає, що наяву ви зробили трагічний недогляд чи не помітили наближення якихось важких подій. Після такого сну вам слід проявляти уважність, тому що ваші справи знаходяться під загрозою і удача в будь-який момент може відвернутися від вас.

Жіночий сонник
Бути уві сні в жалобі — передвіщає хворобу або нещастя.

Якщо ви бачите в жалобі інших — можливе виникнення безглуздих чуток про вашу причетність до невдач інших людей. Коханцям такий сон — передвіщає відсутність взаєморозуміння і, можливо, розрив.

Сонник XXI століття
Бачити у сні траур у будинку, людей в жалобній одежі — до благополуччя, успіху.

Траурний марш чути — значить, належить розрив істотних для вас відносин і зв’язків.

Англійська сонник
Траур — цей сон має протилежний зміст: він говорить про Ваш добробут. Той чи та, яку Ви любите, глибоко і щиро відданий Вам, і, будьте впевнені. Ви одружитеся і проживете довге безбідне життя.

Одруженим сон — обіцяє спокійне життя, комерсантам, торговцям і морякам — сприятливі обставини, а фермерам — багатий урожай.

Езотеричний сонник
Траур носити по ще живій людині — йому загрожує смертельна небезпека. За померлим — згадайте, чию і яку останню полю ви не виконали, і прийміть заходи. Мертві можуть образитися і відвести з собою когось ще.

Бачити когось у жалобі — небезпека від померлих чекає вас. Якщо їх покійних ви особливо часто бачили уві сні останнім часом — рекомендується пом’янути його в церкві. Це заспокоїть померлого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі