Труну. До чого сниться Труна

Бачити труну — означає важкі втрати і ранній відхід дорогого родича.

Бачити труну, всипаний квітами в церкві — означає невдалу одруження. Взагалі це поганий сон. Селянинові він — обіцяє неврожай і хвороби худоби. Діловим людям — невдачі. Молодим людям — нещасливий шлюб.

Те ж обіцяє і бачення рухається труни — за таким сном може послідувати хвороба, а потім вступ у шлюб, затьмарене попередніми подіями.

Сон, в якому ви лежите в труні або сидите на ньому — обіцяє вам сварки, серйозну хворобу, раскаянье у вчинках.

Сонник Ванги
У сні ви побачили траурну процесію, в якій несуть труну, ви підходите ближче і з жахом помічаєте, що на ньому написано ваше ім’я — наяву цей страшний сон означає, що вам необхідно міняти не тільки свої звички, а й спосіб життя, так як з віком людина повинна змінюватися.

Порожній гріб — символізує внутрішню спустошеність і душевні тягарі.

Якщо уві сні ви йдете в траурній процесії і несете труну — це означає, що наяву ви зробите некрасивий вчинок, який принесе близькій людині багато бід і неприємностей.

Сон, в якому ви із зусиллям забиваєте в кришку труни цвяхи — означає, що в реальному житті ви зробите все від вас залежне, щоб позбутися своїх вад і слабкостей.

Побачити в сні впав труну — добрий знак. Ваш ангел-охоронець допоможе вам уникнути небезпечної катастрофи.

Труна, засипаний землею — означає присутність страшного, ні з чим не порівнянного зла.

Сонник закоханих
Труна, що стоїть в церкві і покритий квітами — обіцяє невдалий шлюб. Для закоханих побачений у сні труну — передвіщає розставання.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні труну — знак того, що вам дуже заважають якісь важкі спогади або застарілі почуття, від яких давно пора позбутися. Сон закликає вас попрощатися зі своїм минулим, змиритися і жити справжнім інакше нові втрати будуть неминучі.

Якщо небіжчик в труні виглядає молодо — значить, ваша пам’ять про щось тяжкому ще надто свіжа, але все одно вам слід позбавити себе від негативу.

Поховати уві сні небіжчика, віддавши йому останні почесті — віщує швидке полегшення у вашому житті.

Сонник Хассе
Труна — перешкода; лежати в ньому — довге життя; з мотузками — випадок смерті; бачити як несуть — сумні обставини і злі вісті; копати яму на труну — розумне подружжя; закопаний труну — хвороба; відкритий — очікує веселе торжество.

Сонник XXI століття
Труна — отриманню прибутку або підвищення на посаді, для закоханих — до майбутнього весілля, розкритий і порожній бачити — до небезпеки.

Бачити труну, що пливе по воді — до великого багатства, якщо труну з’являється сам з могили — на щастя.

Самому уві сні в труні лежати, а потім встати з нього — до відродження сил, набуття спокою і впевненості у своїх силах.

Гробницю бачити — вас чекає удача і заступництво, бути всередині неї — до розчарування, труднощам у справах.

Бачити катафалк уві сні — до розлуки, змін у справах.

Англійська сонник
Труна — то поганий сон, він віщує смерть близької і коханої людини. Довгий час Ви не зможете змиритися з цією втратою.

Крім біди приватного порядку — такий сон може бути передвісником великого нещастя, в результаті якого загине багато людей.

Рейтинг статті:
(2 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі