Туфлі. До чого сняться Туфлі

Туфлі уві сні — символічно відображають шанси на успішне просування будь-яких планів і справ.

Красиві, зручні туфлі на ваших ногах — свідчать про те, що ви перебуваєте в тому стані, коли справи обіцяють йти успішно.

Блискучі туфлі — віщують значний успіх і зміцнення вашого становища. Проте вам не заважає контролювати свої емоції, інакше вони можуть засліпити вас!

Рвані туфлі — знак невдачі в справах. Можливо, наяву ви чогось недогледіли або допустили якийсь прорахунок.

Гостроносі туфлі — символізують цілеспрямованість. Такі сни часто закликають діяти рішучіше і швидше.

Якщо уві сні ви звернули увагу на чужі туфлі — цей сон говорить про характер проблем, з якими вам доведеться зіткнутися наяву.

Так, красиві туфлі на чужих ногах — говорять про те, що ви можете взяти участь в чиїхось справах, які виявляться вдалими і для вас.

Блискучі туфлі іншої людини — попереджають, що вас може засліпити заздрість до чужого успіху.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви взуті в дуже красиві туфлі — є попередженням. Постарайтеся позбутися властивої вам наївності і не погоджуватися на умови чоловіків, з якими ви тільки що познайомилися. Саме вам слід бути з ними особливо обережною.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні на собі нові туфлі — до зростання добробуту, але якщо такий сон приснився з п’ятниці на суботу, вас чекає серйозний конфлікт з ким-небудь.

Якщо уві сні з неділі на понеділок ви побачили туфлі у вітрині магазину — це означає, що вас чекає невдача, ви пропустіть можливість поправити свої грошові справи.

Сон з понеділка на вівторок, в якому ви приміряєте туфлі, які вам малі — говорить про те, що найближчим часом ви пересварилися з усіма близькими.

Якщо вам приснилося з четверга на п’ятницю, що ви купуєте туфлі дитині — чекайте хороших новин.

Носити у сні туфлі задом-наперед — до з’ясування відносин з коханим чоловіком.

А якщо такий сон приснився з середи на четвер або з п’ятниці на суботу — це віщує несправедливе ставлення до вас.

Сонник Хассе
Туфлі мати — розумне подружжя; вишивати — задоволення; купувати — один з подружжя підпорядкує іншого; отримати в дар — надавати комусь послуги; ходити в них — внутрішньо спокій; роздерті — незгода в шлюбі.

Сонник від А до Я
Чорні туфлі — віщують поліпшення в справах, заляпані брудом — ризикуєте нажити ворогів. Туфлі на шнурках — до сварок і нездужання. Витончені і модні туфельки — дотримуйтеся дистанції і гідність у стосунках з чоловіками.

Англійська сонник
Бачити у сні, що у Вас нова пара черевиків — знак того, що Вам належить тривалу подорож.

Якщо черевики тиснуть — сон передвіщає невдалий поворот у справах.

Якщо Ваші туфлі промокають — сон свідчить про те, що Вас обмовлять вороги. Сон також може означати нещирість коханого.

Бачити себе в сні босоніж, без взуття — передвістя того, що надалі Ви підете по життю легко і отримаєте великі перемоги. Закоханий, що побачив цей сон — пізнає щиру прихильність і красу глибокого почуття своєї обраниці.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі