Туман. До чого сниться Туман

Бачити у сні, що ви оповиті туманом — передвіщає вам сумнівні удачі і домашні неприємності.

Якщо туман розсіюється — ваші неприємності триватимуть недовго.

Побачити інших у тумані — означає, що ви досягнете вигоди, скориставшись нещастям інших.

Сонник Фрейда
У сні йти в тумані — нині у вас з’являється багато нових знайомих, і ви не можете розібратися, кому з них можна довіряти, а кому не варто. Постарайтеся хоча б перший час не надто довірятися всім підряд.

Дивитися у вікно уві сні і бачити туман — з якоїсь причини ви не відчуваєте особливого прагнення до сексу. Ви намагаєтеся аналізувати, думати, що ж сталося. Поки не настав час, щоб стала видна справжня причина змін, але незабаром ви зрозумієте все.

Бачити в тумані наближається фігуру людини — скоро у вашому оточенні з’явиться людина, завдяки якій ви пізнаєте все те, що досі не могли відчути з вашим постійним партнером. Чи не чиніть опір нахлинули почуттям, вони все одно виявляться сильнішими вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні туманний серпанок — означає, що про якомусь питанні ви маєте дуже туманне і неясне уявлення. Зазвичай такі сни підказують, що ваші плани не відрізняються чіткістю, а перспективи вельми сумнівні.

Бачити в тумані неясні контури людей — говорить про те, що ви маєте не зовсім вірне уявлення про своє оточення.

Заблукати в тумані — це попередження. Найближчим часом ви не повинні покладатися на своє чуття або вплутуватися в справи, в яких мало що розумієте.

Якщо ж туман у вашому сні потроху розсіюється — сон передвіщає, що незабаром ваші негаразди закінчаться, а сумніви розвіються як дим.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні туман — до сумнівів.

Якщо ви бачите в сні туман — наяву вашим планам не судилося здійснитися.

Якщо ви бачите уві сні, що пробираєтеся крізь густий туман — це попередження про те, що вам потрібно гарненько обміркувати існуючий стан справ і прийняти рішення.

Якщо ж у сні ви відчуваєте неясну тривогу через наближення туману — наяву вам потрібно послухатися ради досвідченої людини для того, щоб запобігти небезпечний розвиток подій.

Якщо ж у сні ви пробираєтеся через туман, але вам заважають різні перешкоди — значить, наяву ви піддаєте себе небезпеці.

Якщо ж у сні з туману на вас насуваються чудовиська — вам слід вдатися до допомоги друзів, щоб уникнути катастрофи.

Якщо ви бачите туман з вівторка на середу — вам слід проявити побільше стриманості, щоб вас не втягнули в конфлікт.

Якщо вам присниться туман з середи на четвер — вам слід побоюватися своїх недоброзичливців, вони здатні вас обмовити.

Якщо ви бачите туман уві сні з четверга на п’ятницю — наяву вам слід переглянути свої життєві позиції.

Сонник Хассе
Туман піднімається з землі — тривога; падаючий — заглиблюєшся в спірні питання; густий — важко буде тобі знайти вихід з положення; розсіюється — реабілітіруешься від помилкового підозри.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вас оточує непроникна стіна туману — передвіщає вам сумнівні удачі і домашні неприємності. Раптово впав на дорогу, по якій ви ведете машину такий туман — знак вигод за рахунок інших.

Сонник XXI століття
Бачити у сні туман над водою — до благополуччя, взагалі туман — до сумніву, несподіваного успіху.

Англійська сонник
Туман — цей сон означає надзвичайну невизначеність. Ви хочете утвердитися як коханець? Це сумнівно. Ви звертаєтеся до друзів за допомогою? Вони не допоможуть Вам. Ви спекулюєте акціями на біржі? Це може погубити Вас. Ви сподіваєтеся поправити своє здоров’я? Неясно, чи вдасться це Вам. Сон поганий, після нього багато чого може піти криво і навскіс.

Якщо у сні Ви бачите, що туман розсіюється і з’явилося сонце — ваше становище зміниться на краще, невизначеність зникне.

Езотеричний сонник
Туман бачити як опускається — до потепління.

Бродити в тумані — перебувати в невіданні. Є щось, що було б непогано знати, але правда ховається в туманних натяках. Якщо відчуваєте ви при цьому страх, то вас навмисно обманюють.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі