Тунель. До чого сниться Тунель

Опинитися в сні в залізничному тунелі — наяву ви повні сумнівів з приводу правильності прийнятих рішень, але якщо такий сон приснився з суботи на неділю, ви отримаєте довгоочікувані новини.

Сон з вівторка на середу, в якому ви ніяк не можете вибратися з тунелю — передвіщає велике нещастя, але якщо після довгих зусиль вам все ж вдалося знайти вихід, ви зумієте запобігти або частково нейтралізувати насувається на вас зло.

Новий сімейний сонник
Сон, в якому ви йдете по тунелю — не обіцяє вам нічого доброго ні в діловій, ні в особистому житті.

А якщо назустріч вам по тунелю рухається поїзд — можливо, вам доведеться змінити рід занять.

Їхали по тунелю в автомобілі — приготуйтеся до того, що ділове життя не принесе вам задоволення. І краще не вирушайте в жодні поїздки: справа скінчиться великими матеріальними витратами і розчаруванням.

Осідає звід тунелю — передвіщає невдачі і підступність ворогів.

Якщо уві сні ви лише заглянули в тунель — скоро вам доведеться прийняти сміливе рішення, щоб вибратися з практично безнадійній ситуації.

Сонник О.Смурова
Опинитися в темному тунелі уві сні і не знаходити виходу означає безвихідність вашого становища і віщує бідність, нужду і поневіряння.

Побачити світло в кінці тунелю у сні передвіщає благополучне закінчення ваших лих і зміни на краще.

Брести по тунелю (або штовхати по ньому тачку) уві сні означає, що ви ледь животіє.

Езотеричний сонник
Довгий, темний тунель — провісник складною, похмурої життєвої пори, до якої вам потрібно морально підготуватися.

Вихід з тунелю, світло попереду нього сняться до того, що життєві обставини покращаться, але за умови, що наяву буде обрана певна мета.

Сонник Цветкова
Якщо ви уві сні брели по тунелю, вас чекають важкі часи; жінці після такого сну надійде пропозиція руки і серця від інженера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі