Тупик. До чого сниться Тупик

У сні опинитися в глухому куті — у вас постійно виникають сексуальні проблеми, які ви ніяк не можете вирішити. Вам весь час здається, що ось-ось ви знайдете рішення, але воно знову вислизає від вас. Не впадайте у відчай, «підвішений» стан скоро пройде. Для цього вам потрібно просто перестати думати про проблему, яка вас так сильно турбує, і рішення прийде саме собою.

Тупик в сновидінні — символізує нерозв’язний на підсвідомому рівні моральний конфлікт, який виникає при зіткненні ваших сексуальних устремлінь і моральних установок.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви опинилися в глухому куті — говорить про те, що ви постійно стикаєтеся з проблемами в сексуальних відносинах і не знаєте, як вирішити їх. Але не варто впадати у відчай скоро все зміниться. Не зациклюйтеся на проблемі, тоді ви приймете правильне рішення.

Сонник Ванги
Якщо уві сні ви заходите в глухий кут, то це означає, що вам посилається попередження про те, що ви забули про душу, тому вам загрожує загибель через вашу бездуховності.

Сон, в якому ви потрапляєте в глухий кут, але потім виходите з нього і благополучно продовжуєте шлях, віщує період благоденства і процвітання духу, який піде за покаянням і молитвою.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі