Тварина. До чого сниться Тварина

Тварини у сні — символізують стан ваших почуттів.

Домашні тварини — найчастіше відбивають почуття і передчуття, пов’язані з господарством і особистим добробутом.

Їх вигляд і поведінка — говорять про те, в якому стані знаходяться ваші справи і чого вам слід побоюватися найближчим часом.

В цілому, якщо домашні тварини уві сні виглядають доглянутими і здоровими — це знак доброго течії ваших справ. Такий сон говорить, що найближчим часом вам ніщо не загрожує.

Сонник Хассе
Тварин пестити — сумнівні прибутку; диких — мати власний будинок; вигнаних — загрожує небезпека; пасующіхся — мати вірних друзів.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите морських промислових тварин — наяву це віщує зустріч з норовливим, часом впертим до неможливого людиною, але при цьому винятковою чесності та порядності.

Полювати у сні на морських тварин з берега — говорить про те, що ваші конкуренти зроблять все можливе, щоб засмутити ваші далекосяжні плани.

Займатися видобутком морських тварин з борту промислового судна — ви опинитеся нездатною викликати або підтримати інтерес до свого дійсно цікавого і перспективного пропозицією.

Якщо уві сні ви купуєте м’ясо морських тварин в замороженому вигляді — наяву розділіть радість з одним. Консерви з морських тварин — до пропажі, яка відшукається довгий час по тому, коли в ній відпаде будь-яка потреба і вона перестане являти собою хоч якусь цінність.

Готувати морських тварин вдома — не виправдаєте виявлену вам начальством довіру. Є м’ясо морських тварин в дорогому фешенебельному ресторані — в реальності отримаєте привабливу пропозицію відправитися в круїз.

Чути рев диких тварин — передвіщає, по суті, те ж саме, але у відношенні не вас, а ваших знайомих.

Дресирувати або приборкувати уві сні диких тварин — означає успіх у справах, ваші знання і високі ділові якості допоможуть вам здобути повагу колег і високу оцінку начальства.

Бачити у сні тварин (звірів) незвичайного виду — означає наяву випробувати тривоги і хвилювання.

Білі тварини — віщують побачення з друзями.

Бачити розлючених тварин — до усунення перешкод.

Бачити бредуть по вулицях міста стада тварин — завести вірних друзів. Бачити тварин у звіринці — безліч неприємностей відразу, в цирку — різноманітні розваги.

Бачити тварин, що попалися в пастки або капкани — передвіщає зловмисництва і біди від родичів. Звільняти їх і випускати на волю — зазнати невдачі через власну недбалість. Ставити на тварин капкани або петлі — ніяких змін в житті і ніяких перспектив попереду.

Бачити у сні шлюбні ігри і злучку тварин означає, що ви відчуваєте підвищену увагу і інтерес до сексу.

Побачена у сні голова тварини — попереджає вас бути більш розбірливою у виборі друзів і занять.

Опудала тварин — означають, що хтось надасть вам великодушну підтримку.

Якщо уві сні ви дивитеся в дзеркало і бачите там якась тварина — значить наяву випробуєте розчарування і понесете втрати. Бачити тварин, з сумним виглядом нудяться в клітинах — означає вашу перемогу над несприятливими обставинами.

Якщо уві сні вам здається що поруч з вами в ліжку знаходиться якесь страшного виду абсолютно фантастична тварина з фільму жахів — наяву вас чекають невдачі, яким не видно кінця. Якщо вам сниться, що ви вступаєте в статевий зв’язок з тваринами — це знак сексуальної незадоволеності, хоча самі ви так можете не вважати.

Бачити у сні тварин на шкуродерні або бойні — наяву станете свідком потворної сцени, образливою для вашого витонченого смаку.

Бачити мізки тварин — передвістя душевних страждань від життєвих негараздів.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося тварина — це говорить про вашому прагненні віддатися у владу чуттєвості, забути про обов’язки, про борг. Або ж цей сон може передвіщати взаємини з людиною, яка вас ні до чого не зобов’язує, з яким вас буде пов’язувати лише секс, сильне чуттєве потяг. Особливо вас притягнуть взаємини з партнером, який дозволить вам зайняти чільну позицію в сексі.

Близькість з тваринами — значення цього сну повністю залежить від того, яка саме тварина вам приснилося.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі