Тюрма. До чого сниться Тюрма

Побачити в сні інших у в’язниці — означає, що ви будете наполягати на даруванні привілеїв особам, яким ви беззастережно вірите.

Якщо вам сниться в’язниця з яскраво освітленими вікнами — це означає, що ваша проникливість допоможе вам уникнути біди.

Якщо молода жінка побачить у сні свого улюбленого в темниці — вона не без підставі, розчарується в його порядності.

Побачити у в’язниці себе — передвіщає події, які погано вплинуть на ваші справи.

Щасливо уникнути ув’язнення у в’язниці — обіцяє вам участь у кількох прибуткових справах.

Найсприятливіший сон про в’язницю, що передвіщає, що ви уникнете біди або впораєтеся з нею — це сон, в якому ви бачите звільнення в’язня.

Сонник Фрейда
Тюрма — зазвичай символізує страхи, пов’язані з майбутніми сексуальними контактами. Чоловік — боїться опинитися неспроможним, дівчина страшиться втратити невинність, а жінка — побоюється заводити нового сексуального партнера зі страху, що він буде ще гірше.

Якщо ж ви опинилися у в’язниці помилково, тобто ви не скоювали злочини, в якому вас звинувачували — це символізує ваш страх за наслідки сексуального контакту і боязнь відповідальності за ці наслідки.

Сонник Ванги
Тюрма — знак болісного мовчання, фатальний недомовленості.

Якщо вам приснилося будівлю в’язниці — то це означає, що вам довірять таємницю, зберігати яку для вас буде болісно неприємно, ви будете мучитися і переживати.

Якщо уві сні ви бачите себе ув’язненим у тюрмі — то цей сон передвіщає, що вас вчасно не попередять про небезпеку або загрозу. Ви постраждаєте через те, що не поговорите про важливе зі знайомим вам людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Тюрма уві сні — це символ безвиході і безвихідності.

Бачити себе у в’язниці — є попередженням про те, що якісь із ваших справ можуть виявитися безперспективними, погрожуючи привести вас у вкрай скрутне і стиснене положення, вирватися з якого буде дуже і дуже важко. Після такого сну вам слід вести свої справи з великою обережністю.

Іноді також в’язниця — передвіщає якесь захворювання, яке на час позбавить вас можливості здійснювати свої плани і задуми.

Вийти у сні з в’язниці — передвістя закінчення неприємностей.

Сонник для всієї родини
Побачити себе в сні в’язнем тюрми — до краху задуманого, але якщо такий сон приснився з середи на четвер, значить, після всіх неприємностей ви зможете впоратися зі своїми комплексами.

Якщо вам приснилося з неділі на понеділок, що ви ламаєте тюремні грати — це є передвісником неприємностей, пов’язаних з вашими необдуманими вчинками і легковажним поведінкою.

Сон з вівторка на середу або з четверга на п’ятницю, в якому ви намагаєтеся звільнити кого-небудь з в’язниці — означає, що найближчим часом вам доведеться вирішувати проблеми друзів або родичів.

Сонник Нострадамуса
Тюрма — символ несвободи, замкнутості і самотності.

Побачити себе в сні в’язнем тюрми — значить, наяву ви перебуваєте під владою своїх комплексів, які завадять вам здійснити задумане.

Якщо уві сні ви дивитеся на світ через тюремне вікно — можливо, в найближчому майбутньому поруч з вами з’явиться людина, яка матиме над вами необмежену владу.

Сон, в якому ви намагаєтеся вирватися з в’язниці — застерігає сновидіння про наслідки його поспішних рішень.

Бачити у сні, як ви ламаєте тюремні грати — спроба звільнитися від чужого впливу.

Якщо уві сні ви побачили, як хтось із ваших близьких сидить у в’язниці — значить, ви занадто зловживаєте довірою своїх близьких, які починають бачити в вас тирана.

Звільняти кого-небудь з в’язниці — наяву вам доведеться терміново вирішувати проблему самотності.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви бачите себе в місцях позбавлення волі — значить, будете мучитися через відсторонення вас від ведення важливої ​​справи.

У сні уникнути ув’язнення — до прибутку в справах, бачити звільнення кого-небудь з в’язниці — хороший знак, що говорить про щасливе позбавленні від неприємностей.

В’язницю у сні бачити — до нового щастя, хорошим змінам, успішному результату справи, бігти з неї — знак, що перешкоди на вашому шляху будуть усунені.

Бачити тюремний карцер уві сні — означає, що ви піддаєтеся сильному тиску, несправедливості з боку впливових людей.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви у в’язниці — це означає сприятливі обставини для бізнесменів, відсутність фінансових труднощів, сімейне щастя.

Квінеас Піпатус говорить, що якщо незайманій сниться, що її коханий у в’язниці — це знак того, що вона займає міцне місце в його серці і залишиться з ним до тих пір, поки смерть не розлучить їх. Якщо в’язницю уві сні бачить молодий чоловік — цей сон означає, що його чекає життєвий успіх, він одружується на тій, яку вибрав і яку страшиться втратити. Він завжди буде для ніс живим ідолом. Це хороший сон і для вдів, бо дає їм надію.

Здійснювати втечу з в’язниці — це сон, який обіцяє людині, що потрапила в скрутне становище, зміну обставин. Пора нещасть минула. Сон цей також віщує одужання всім хворим.

Езотеричний сонник
Тюрма — ваше життєвий простір буде обмежено.

Якщо ви порушуєте закон — то можете потрапити у в’язницю і наяву. Вас можуть не випускати за кордон держави, чи злий рок обмежить вас стінами вашого будинку.

Сонник Цветкова
Тюрма — відбувати термін, Судьбинский тяготи (число років може вказувати на закінчення життєвих бід); помилковий шлях у житті, помилкове заняття; бути заарештованим на закінчення — сімейне щастя, сімейне життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі