Удав. До чого сниться Удав

Приснився удав — передвіщає неприємності й сварки. Це поганий знак, тому намагайтеся уникати поспішних вчинків.

Сонник Езопа
Образ удава у вашому сновидінні — може бути пов’язаний зі словами: «Дивитися, як удав на кролика», таким чином в ваш сон потрапляють ваші денні роздуми над відносинами оточуючих вас людей.

Якщо вам приснилося, як удав підіймається на дерево — це означає, що ви в реальному житті стали свідком того, як жорстокість і нахабство пробиває собі дорогу, і як самі негідні люди захоплюють владу, принижуючи інших.

Бачити у сні, як удав душить свою жертву — ви відчуваєте тиск начальства або якогось впливового людини на собі, але не можете зробити вибір: підкоритися, щоб зберегти те, що маєте, або збунтуватися, і втратити все, крім власної гідності.

Боротися з удавом — наяву відстоювати свою точку зору, хоча навколо супротивників і заздрісників більше, ніж друзів і прихильників. Якщо ви здобували перемогу у сні, значить, і наяву вам пощастить.

Якщо уві сні удав душить вас, але хтось приходить вам на допомогу і звільняє від його смертельних обіймів — значить, ви позбудетеся від спілкування зі злим людиною завдяки обставинам.

Сон, в якому ви відчуваєте страх, коли бачите, що повз вас проповзає удав — свідчить про вашу боязкості і нерішучості, оскільки ви не знаходите в собі сил відповідати ударом на удар, а підставляєте другу щоку, коли вас вдарять по одній.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Удав, побачений вами уві сні — це вірна ознака того, що ви серйозно заплуталися в якомусь важливому питанні і накопичені проблеми загрожують захлеснути вас.

Жіночий сонник
Бачити удава у сні — до неприємних потрясінь і суцільним невдач. Цей сон може бути передвістям вашого розчарування в людській природі як такій.

Вбити удава — хороший знак, який вказує на те, що ви впораєтеся з усіма труднощами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі