Укол. До чого сниться Укол

Якщо лікар у сні прописав Вам велику кількість уколів — це попередження про небезпеку, яка загрожує в разі нехтування елементарними правилами гігієни і халатного ставлення до здоров’я.

Якщо Ви робите собі самі укол — значить, особисті справи не зможуть перешкодити виконати дані Вами обіцянки.

Якщо у сні Ви отримали в подарунок троянди і укололися про їх шипи до крові — наяву це віщує радісні турботи, пов’язані з родичами, яких Ви давно не бачили.

Якщо Ви отримали укол шприцом прямо на вулиці — значить, Ви не помічаєте того, хто посилено намагається привернути Вашу увагу, домогтися зустрічі з Вами.

Сонник Білого мага
Відчути в сні укол — наяву вам доведеться нелегко, оскільки ваші емоції, причому негативного плану, вийдуть з-під контролю. Швидше за все, вами опанує ревнощі, і ви не зможете об’єктивно оцінювати вчинки близьких людей, що може призвести до драматичної розв’язки. Постарайтеся не допустити панування над собою цього чудовиська з зеленими очима, як називав ревнощі У.Шекспир, підніміться вище підозр, і ви побачите, що тільки довіра живить любов, а ревнощі губить це прекрасне почуття.

У сні вам збираються укол, і ви з усіх сил цьому чините опір — наяву хтось із ваших знайомих розбудить вашу совість, і ніякі «снодійні» не допоможуть увергнути її в сплячку. Приготуйтеся до того, що вам доведеться тримати відповідь за свої вчинки, не завжди слушним.

Ви відвели від себе руку зі шприцом, позбулися уколи — ніякі вмовляння не розбудити вашу совість, але рано чи пізно вам все доведеться розплачуватися за свої вчинки.

Якщо ви самі робите собі укол або із задоволенням приймаєте цю процедуру — будити вашу совість нікому не доведеться, вона сама прокинулася і не дає вам спокою. Однак така поведінка зовсім не означає, що ви повинні прилюдно каятись у всіх смертних гріхах, досить того, що ви в душі усвідомлюєте свою гріховність і дасте обітницю більше такого не робити.

Якщо ви робите укол комусь — найближчим часом ви будете зайняті виключно пробудженням совісті в ближніх, причому робити це будете наполегливо і у вкрай агресивних формах.

Езотеричний сонник
Укол медичний, вам — ви робите помилки, і за це вам «слідують ін’єкції», але знайте, що ви отримаєте по заслугах.

Колючки, шипів — ви явно лізете не в своє діло, не чекайте за це подяки.

Інших предметів (спиці, голки) — ви будете незаслужено ображені, ображені в найкращих намірах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі