Укус. До чого сниться Укус

Укус цей сон — передвісник хвороби і невдачі. Він застерігає вас проти бажання знищити свою роботу, в яку ви вже вклали так багато сил.

Сон також — попереджає про те, що треба бути обережніше у поводженні з противниками, інакше вони заподіють вам страждання.

Сонник Фрейда
Будь ранка від укусу — символізує статевий акт.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Укус уві сні — знак спору, який загрожує перерости в серйозний конфлікт.

Якщо уві сні вас покусала тварина або людина — наяву вам слід уникати вступати в які-небудь дискусії і суперечки, інакше, самі того не помітивши, ви можете нажити собі масу неприємностей.

Сонник Хассе
Укус собаки — понесеш збитки; укушеним бути невідомо ким — печаль і тривоги.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви вкусили свого чоловіка, означає вірну любов; якщо він виконав те ж саме — між вами панує повна взаємність, заснована на спільності духовних інтересів. Якщо вас вкусила скажена тварина — це до хвороби і невдач, якщо лев — випробуєте пресинг з боку конкурентів.

Сон, в якому ви отримали смертельний укус отруйний змії і здригається в передсмертних конвульсіях — це знак нетерпіння в очікуванні майбутньої близькості з чоловіком.

Якщо вас у сні кусає маленька, але злюща песик — наяву понесете незначні збитки, а якщо величезний кобеліно — фінансове становище заб’є сигнал тривоги.

Бути покусаній блохами, клопами або кліщами — на душі залишиться неприємний осад від зустрічі з мерзенним типом, колись збезчестив вас.

Сонник Цветкова
Укус людиною — втрата в тяжбі, викриття, залежно від місця укусу міняється зміст; бути укушеним тваринам — неприємності у відносинах, сварка.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі