Упаковка. До чого сниться Упаковка

Якщо приснилося, як ви чи хтось інший щось упаковували, значить, до вас можуть нагрянути гості.

Упаковували належать вам речі у валізи, сумки або коробки — чекайте великих змін. Якщо ви пакували незнайомі, чужі речі, то вам належить хвилюватися і переживати, оскільки справи підуть не так, ви очікували.

Порвана упаковка сниться до необхідності налагоджувати більш близькі стосунки з тим, кого ви недолюблюєте, з ким не любите спілкуватися. У сновидінні отримали в привабливій упаковці те, що вам зовсім не припало до смаку, — значить, належить розчаруватися в комусь з нових знайомих.

Сниться, що ви щось придбали, але вам не спакували покупку, — вам необхідно готуватися до важких навантажень, які спочатку призначалися іншій людині.

Приснилося, що ви забули перед врученням упакувати подарунок, — значить, в реальному житті ви упустите з виду важлива обставина, яка стане причиною розладу близької людини.

Сонник О.Смурова
Упаковувати у сні речі або щось в валізи — знак зміни занять або місця проживання.

Загортати у сні щось у подарунковий папір означає, що ви хочете звабити якоїсь людини або умовити його підтримати ваш проект.

Гарна обгортка на згортку — знак обману або брехні. Виявити красивий згорток у сні означає, що ви зможете викрити зрадника.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі