Ураган. До чого сниться Ураган

Якщо вам сниться, що ви потрапили в ураган — значить, скоро ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються вами плани, які повинні були швидко привести вас до заповітної мети. Цей сон може передвіщати великі зміни у вашій долі, нерідко пов’язані з втратами.

У сні чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо вас — обіцяє вам якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Сон, в якому під натиском вітру обрушується ваш будинок — передвіщає зміну способу життя, часті переїзди і зміну роботи.

Бачити у сні наслідки страшного урагану — знак того, що нещастя не торкнеться особисто вас.

Сонник Фрейда
Ураган — символ досить прозорий, він говорить про те, що у вашому житті скоро настануть якісь значні зміни, причому вони будуть пов’язані з тим, що ви познайомитеся з якоюсь людиною, який змусить вас по-новому подивитися на світ і своїх близьких.

Якщо у вашому сні ви самі або хтось інший постраждав від урагану — значить, знайомство, яке спочатку здасться вам дуже цікавим, може принести вам нещастя або, принаймні, хвилювання.

Спостерігати за тим, як ураган наближається — ви стурбовані долею свого друга (або подруги), якому не дуже щастить в особистому житті. Насправді, вами має спрямовувати те, як сам друг ставиться до себе — якщо його (чи її) все влаштовує, то і ви повинні бути спокійні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ураган у сні — ознака того, що у вашій душі накопичилося небезпечне нервове напруження. Можливо, ви передчуваєте якісь важкі випробування або занадто зволікайте із здійсненням якогось важливого справи. У будь-якому випадку цей сон попереджає вас, що нервова напруга в будь-який момент може вирватися назовні, перетворивши ваші плани на купу уламків. Щоб уникнути руйнівних наслідків, постарайтеся не піддаватися власним гніву і не давати приводу проявити свій гнів оточуючих.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні ураган — до перешкод.

Якщо ви бачите в сні ураган — це означає, що тим планам, які ви виношували, не судилося здійснитися.

Якщо уві сні ви чуєте рев урагану — наяву ви будете діяти в ситуації, яка вимагає рішучих вчинків.

Якщо ви бачите в сні, що ураган зруйнував ваш будинок — це попередження про те, що вам мають часті переїзди і зміна роботи.

Якщо ж у сні ви бачите руйнування, які заподіяв ураган — це вказує, що нещастя не торкнуться вас особисто.

Якщо ви бачите ураган з неділі на понеділок — вас чекає догана з боку начальства і, можливо, пониження по службі.

Якщо ж ураган приснився вам з вівторка на середу — ви опинитеся скоро в скрутних обставинах і будете відчувати матеріальні труднощі.

Ураган, приснився з п’ятниці на суботу — попереджає, що вам доведеться займатися принизливою і брудною роботою.

Якщо ж ви побачите ураган у сні з суботи на неділю — вам доведеться займатися справами, які не принесуть вам ні користі, ні задоволення.

Якщо ж ви намагаєтеся сховатися від урагану, сховатися — це вказує на те, що ви хочете домогтися спокою в житті і хороших, рівних відносин з оточуючими.

У тому випадку, якщо від урагану вдалося сховатися — це вказує на те, що ви зумієте взяти себе в руки і тим самим вам вдасться уникнути багатьох неприємностей.

Бачити у сні наслідки урагану — значить переживати важкі часи, у вас може погіршитися здоров’я і з близькими дуже довго не будуть налагоджуватися стосунки.

Бачити ураган з понеділка на вівторок — великі неприємності на роботі, які можуть призвести до її втрати.

Якщо ж ураган вам сниться з четверга на п’ятницю — ваші стосунки з коханою людиною в небезпеці.

Ураган, який ви бачите в сні з п’ятниці на суботу — вказує на появу в житті незнайомця, з яким належить пережити бурхливий роман.

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилося, ніби ви потрапили в ураган — стало бути, незабаром відчуєте гіркоту і розпач від того, що довго виношував плани не зможуть бути реалізовані. Чути рев шквального урагану, з корінням вивертає дерева і зриває покрівлю з будинків — це віщує болісне очікування, що зміниться рішучими спробами взяти долю у свої руки.

Еротичний сонник Данилової
Насувається уві сні ураган — символізує прийдешні зміни у вашому особистому житті, причому вони будуть не дуже сприятливими. Вам загрожує розлука з коханою людиною.

Якщо ви чуєте шум урагану, але не бачите його руйнівних дій — цей сон свого роду попередження про навислу над вами загрозі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі