Утес. До чого сниться Утес

У сновидінні цей символ означає мрійливість, душевну стійкість, самотність.

У сні ви побачили високий стрімчак, який омивають морські хвилі, — в реальності цей сон передвіщає вам самотність, тугу і очікування змін.

Сон, в якому ви намагаєтеся влізти на високий стрімчак, але зісковзує в воду, означає, що в реальності ви всіма своїми помислами прагнете до того, що для вас недосяжно. Всі ваші зусилля будуть безрезультатними.

Ви потрапили в сильний шторм, і єдине, що може вас врятувати, це високий стрімчак.

Ви дертися на його вершину, але в останній момент стрімчак обрушується в море. Цей сон свідчить про ваше бажання перекласти тягар життєвих турбот на сильну людину, який допоміг би вам винести всі життєві випробування. Але, на жаль, вашим мріям не судилося збутися. Тому наберіться терпіння і мужності.

Сучасний сонник
Вам не завадить потренуватися в ораторському мистецтві, тому що незабаром можливо виступ перед великим скупченням народу. Навряд чи це буде Державна Дума, але аудиторія буде не менш представницька. А для того щоб слухачі дійсно залишилися слухачами і не перетворилися на «сонне царство», вам доведеться неабияк потрудитися.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився стрімчак — вас чекають перешкоди у здійсненні якоїсь справи; обігнути уві сні стрімчак — вийти з неприємного становища без особливих втрат; потерпіти крах уві сні — доведеться переглядати свої життєві плани.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі