Уж. До чого сниться Уж

У сні побачити вужа, прийнявши його за отруйну змію — не варто приписувати деяким оточуючим вас людям якості, яких у них немає. Звичайно, для всіх нас важливо, щоб вподобаний людина була якомога ближче до якогось ідеалу. Однак чим більше ми «нафантазіруем», тим сильніше буде біль від розчарування, коли з’ясується, що насправді новий знайомий далекий від досконалості.

Сонник Езопа
Уж — уособлення пристосуванця, спритного людини; на відміну від змії, в народних уявленнях, вже чи не наділяється мудрістю, а тільки підприємливістю і хитрістю, адже це про нього сказано: «Народжений повзати літати не може!»

Бачити пливе у воді вужа — знак того, що ви потрапите в незвичну для вас ситуацію, але зумієте подати себе і привернути до себе увагу.

Якщо вам приснилося, як вуж полює або ковтає свою жертву — це означає, що ви незабаром досягнете поставленої перед собою мети, от тільки — якою ціною?

Тримати в руках звивається вужа — наяву мати справу з хитрим і спритним людиною, яка обдурить вас, незважаючи на всі ваші обережності.

Якщо вже обвиває вашу шию — це означає, що спілкування з цим слизьким людиною принесе вам великі неприємності.

Повзе вже — наближення небезпеки, якій вам навряд чи вдасться уникнути, але ви зможете пом’якшити удар, якщо будете уважні в розмовах з діловими партнерами і при підписанні паперів.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні вужа — знак того, що підступність та інтриги ваших противників не зможуть вам нашкодити. Крім того, такі сни нерідко підказують, що там, де ви бачите інтриги і підступність, швидше за все, немає нічого, крім звичайного непорозуміння.

Езотеричний сонник
Уж — ваші страхи марні. Те, що вас лякає, насправді обернеться на благо, особливо якщо вже у вашому сні їсть.

Рейтинг статті:
(2 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі