Ваги. До чого сняться Ваги

Якщо вам сниться, що ви зважуєтеся на терезах — це означає, що почуття справедливості пом’якшить ваш характер, а також те, що ваше успіх піде в гору.

Якщо уві сні дівчина зважує на терезах свого коханого — значить, насправді вона відкриє в ньому серйозні гідності, а його відданість врівноважить її любов.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона зважує на терезах свого коханого — це означає, що вона виявить його справжні гідності, відданість і любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо наяву ви не надто переймаються проблемою власної ваги — ваги у вашому сні символізують сумніви і роздуми. Схоже, в якомусь питанні ви ніяк не можете прийти до остаточного рішення, в цьому випадку образ ваг закликає вас якнайшвидше визначитися і, якщо треба, прийняти вольове рішення.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви зважуєте на вагах свого коханого — вам неодмінно відкриються всі його приховані гідності. І будьте впевнені, почуття, яке ви відчуваєте до цієї людини, взаємно.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви щось зважуєте на вагах — передвіщає одержання грошей, які ви, по суті, не заробили, хоча маєте на них повне право.

Тримати ваги в руках — отримати дуже важливу новину.

Нести ваги або вантажити на них мішки — до несправедливості по відношенню до вас.

Зважуватися на терезах — ви станете покладистее і мудріший, що відразу ж позначиться і на ваших справах.

Зважувати на таких вагах когось іншого — ви відкриєте для себе нове в людині, в якому багато чого досі не помічали.

Сонник XXI століття
Бачити у сні ваги — до змін, вам їх дають — до підвищення на посаді, для жінки ваги можуть пред віщати швидку вагітність.

Бачити у сні гирі для ваг — до професійних успіхів.

Тримати в сні в руках безмен — до дуже важливої ​​для вас новини.

Якщо ж він у чужих руках — чекайте підступу чи несправедливості до вас з боку керівника.

Якщо, зважуючись у сні, ви бачите, що втратили частину своєї ваги (схудли) — значить, вам терміново необхідно подбати про своє здоров’я, якщо, навпаки, додали у вазі (одужали) — вас чекає визнання, почесті і повагу колег.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі