Вальс. До чого сниться Вальс

Побачити в сні танцюючих вальс — передвіщає, що у вас будуть приємні стосунки з веселим, але схильним до авантюр людиною.

Для молодої жінки танцювати вальс зі своїм коханим — означає, що вона стане предметом обожнювання для багатьох шанувальників, але жоден з них не буде серйозно домагатися її руки.

Якщо вона бачить свого коханого, танцюючого вальс із суперницею — це передвіщає, що розумне поведінку і витримка допоможуть їй подолати перешкоди на шляху до щастя.

Якщо вона вальсує з жінкою — вона завжди буде улюблена за свою чарівність і добре серце.

Якщо вона побачить у сні людей, безладно і негарно крутяться у вальсі — це означає, що бажання задоволень захопить цілком її душу і їй потрібно буде проявити чимало розсудливості, щоб не розчарувати близьких і друзів.

Сонник Фрейда
Вальс, як і будь-які ритмічні рухи, в тому числі і танці — є символом статевого акту. В таких снах важлива обстановка і дійові особи.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться Вальсуючі пари — це означає, що ви познайомитеся з людиною, яка буде веселим співрозмовником, однак схильним до авантюр.

Якщо дівчині сниться, що вона танцює вальс з коханим — це обіцяє їй численних шанувальників, відносини з якими не переростуть в серйозні, і жоден з яких не матиме наміру укласти з нею шлюб.

Якщо жінці сниться, що її коханий танцює вальс із суперницею — це означає, що вона зможе домогтися щастя, проявивши мудрість і витримку. Якщо ж вона буде танцювати у сні з іншою жінкою — це передвіщає, що спляча буде улюблена за свою доброту і чуйність.

Сонник від А до Я
Сон, в якому безліч людей танцюють вальс — говорить про те, що у вас налагодяться добрі стосунки з ризиковим і абсолютно чарівним молодим людиною, позбавленою яких би то не було комплексів.

Якщо танцюючі невміло і тільки вдають, ніби з захватом кружляють у танці — значить, вашу душу цілком захопить жага задоволень і легкого життя і вам доведеться проявити чималі зусилля для того, щоб не розчарувати своїх родичів.

Танцювати в сні вальс зі своїм обранцем — значить наяву стати предметом обожнювання багатьох шанувальників, хоча жоден з них не буде вам хоча б просто симпатичний.

Танцювати в парі з подругою або матір’ю — наяву випробовувати з їхнього боку вдячність за свої душевні якості і здатність завжди допомогти в горі своїм ближнім.

Стояти осторонь на балу, спостерігаючи, як ваш чоловік танцює вальс з іншого — наяву ви поведете себе розумно і правильно у складній ситуації і тим прокладете дорогу до свого щастя.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви бачите людей, танцюючих вальс — вас очікує знайомство з дуже приємним, але схильним до авантюр людиною.

Якщо молодій жінці сниться, що вона танцює вальс зі своїм коханим — це означає, що у неї буде багато шанувальників, але жоден з них не буде всерйоз домагатися її руки.

Якщо жінка бачить уві сні свого коханого, танцюючого вальс з іншого дамою — це передвіщає їй, що завдяки розумній поведінці і витримці вона зможе зберегти їхнє щастя.

Сон, в якому ви бачите людей, безладно і негарно крутяться в танці — знак того, що вашу душу незабаром цілком захопить жага задоволень і вам потрібно буде проявити максимум розсудливості, щоб не розчарувати близьких і друзів.

Коли жінці сняться люди, які танцюють некрасиво і невміло — це означає, що вона захоче домогтися задоволень і, цілком можливо, своїм легковажністю розчарує близьких і рідних. Цей сон радить проявити обережність і менше піддаватися своїм почуттям.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі