Валянки. До чого сняться Валянки

Якщо ви побачили уві сні валянки — сварка, яка сталася у вас з близькою людиною, не затягнеться і вже тим більше не принесе ніяких серйозних наслідків, як би ви того ні побоювалися, вважаючи головним винуватцем того, що сталося себе.

Бачити валянки у себе на ногах або в інших людей — зміна відносин чи то від гіршого до кращого, чи то навпаки.

Ходити у валянках по заметах в сильний мороз — передвістя поганого здоров’я і похмурих перспектив на майбутнє, позбавляють вас віри в прихильність долі.

Жіночий сонник
Валянки уві сні — до сварки з близькою людиною, причому винні в ній будете ви самі. На щастя, сварка обійдеться без неприємних наслідків.

Сонник Білого мага
Якщо вам приснилося, що ви вдягаєте валянки — ваш сон передвіщає швидку розважальну прогулянку. Вас чекає зустріч з новими людьми, які згодом будуть вам дуже корисні. Отримуйте задоволення від життя і ні про що не турбуйтеся.

Прибирати валянки на полицю — ви хочете «сховатися» від якоїсь важливої ​​і болючої для вас проблеми, женіть від себе думки про цю справу. Повірте, що таким чином ви лише відсунете рішення, а проблема нікуди не дінеться, до неї додасться інша — і так далі.

У сні ви дарували валянки — з якоїсь причини ви не можете реалізувати свої бажання. Постарайтеся розслабитися, тоді ви зможете розібратися, в чому суть справи. Цілком можливо, що ви обмежили себе в тому, що вам життєво необхідно.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі