Вампір. До чого сниться Вампір

У сні вампір — є символом страшних змін, фатальних подій, які принесуть багато страждань і крові.

Якщо уві сні на вас нападає вампір — значить, наяву на вас обрушиться жорстокий удар долі, можливо, ви втратите когось із близьких і дорогих вам людей.

Сон, в якому ви перетворюєтеся в вампіра — передвіщає, що ви самі з необережності або зайвої самовпевненості піддасте своє життя небезпеці, уникнути яку вдасться тільки дивом, якщо взагалі вдасться.

Бачити вампіра, що п’є кров — до тривалої і болісної хвороби рідної людини.

У сні вбити вампіра — наяву щасливо уникнути подій, які могли б скалічити ваше життя.

Сонник для всієї родини
Вампір — у вашому житті з’явиться жорстокий і владний людина, здатна доставити вам безліч неприємностей. Але якщо ви зумієте справити на нього враження своїми діловими якостями, то зможете домогтися успіхів у кар’єрі, він навіть надасть вам своє заступництво.

Бачити вампіра, що п’є вашу кров — значить наяву зіткнутися з підступами конкурентів або недоброзичливців. Гра, спрямована проти вас, буде брудною, але це не причина, щоб вдаватися до протизаконних методів. Все те, що ви розпочнете в боротьбі з противниками, може обернутися проти вас самих. Так що краще всього, якщо ви зможете тихо перечекати неприємності — адже після чорної смуги завжди йде біла.

Якщо ви побачили вампіром себе — можливо, вам доведеться заподіяти біль близькій людині, щоб позбутися від проблем. Також цей сон передвіщає емоційний занепад сил.

Якщо ви уві сні п’єте кров жертви — ймовірно, вам доведеться вдатися до незаконних методів, щоб пережити фінансову кризу.

Сонник від А до Я
Побачити в сні вампіра — означає швидке позбавлення від хвороби.

Якщо вампір нападає на вас — то, навпаки, хвороба посилиться і, якщо не вжити найсерйозніших заходів, може закінчитися трагічним результатом. Для здорових ж такий сон — передвіщає занепад у справах через вимушеної відсутності людини, яка завжди допомагав вам і якому ви зобов’язані більшістю своїх удач.

Убити в сні вампіра — наяву виявитися переможцем у серйозній боротьбі з підступним суперником.

Бути покусаній вампіром — значить, найближчим часом вам не варто з’являтися в місці, де любить бувати близька вам людина, бо це може викликати непотрібний вам скандал.

Сонник Морозової
Приснився вампір — символ того, що ваше раптова поява (приїзд або прихід) не принесе очікуваної радості, вас охопить тривога, невиправдані амбіції.

Якщо хворій людині присниться вампір — це ознака одужання; вбити вампіра — перемогти небезпечного ворога; боротися з ним — занепад у справах, хвороба близьких.

Укуси — до втрати майна і важкої хвороби.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі