Ванна. До чого сниться Ванна

Бачити у сні, що він (вона) приймає ванну — означає великі серцеві хвилювання через улюбленого істоти і навіть страх втратити його добру думку про себе.

Для вагітної жінки такий сон — попередження про можливе нещасний випадок, для чоловіка — знак можливої ​​невірності.

Якщо ви збираєтеся митися не один — наяву остерігайтеся недобрих супутників у дорозі, а також лихослів’я і наклепу на вас.

Брудна вода у ванні — говорить про те, що поруч з вами зло.

Холодна й чиста вода — передвіщає вам радість і гарне здоров’я. Взагалі ж такі сни вимагають від бачили їх обережного поводження, обмірковування своїх вчинків.

Сонник закоханих
Молодим людям, яким сниться, що вони приймають ванну — такий сон обіцяє серцеві переживання через коханого або коханої. Цілком можливо, сплячий буде відчувати сильну тривогу, побоюючись зради і зради з боку свого коханого (коханої).

Якщо сон сниться одруженого чоловіка — йому слід побоюватися невірності з боку дружини. Вагітній жінці, що побачила сон про ванну — можливо, чекають важкі пологи. Такий сон передвіщає породіллі неблагополучний результат.

Якщо вам сниться, що ви миєтеся в брудній воді — остерігайтеся зради з боку близької людини. Можливо, ваш улюблений (улюблена) підтримує з вами відносини тільки через власної вигоди.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ ванни, повної або порожній, у сні — передвіщає неприємності, що загрожують зашкодити вашій репутації. Особливо погано, якщо вода у ванній гаряча. Такий сон як би закликає вас охолодити свої пристрасті і заспокоїти самолюбство, уколи якого вам, можливо, належить випробувати.

Холодна, чиста вода — передвіщає, що ви досить легко впораєтеся зі своїми неприємностями.

Якщо вода у ванній брудна і каламутна — часто це є ознакою хвороби, що насувається.

Сонник від А до Я
Бачити у сні, що ви миєтеся у ванні — передвістя благополуччя, але водночас і великі серцеві хвилювання через кохану людину, боязнь втратити в його очах свою привабливість і повсякчасне чарівність. Тому подібний сон передбачає в реальному житті дотримуватися обережного і більше обдуманого поведінки.

Сон, в якому ви сидите у ванні, а хтось намилює вам спину — наяву остерігайтеся ненадійних попутників, у яких можуть опинитися з вами спільні знайомі: від них ви можете почути про себе найнеймовірніші і неприємні речі.

Ванна, повна брудної піни — передвіщає швидке зіткнення з нічим не прикритим злом.

Чиста вода у ванні, що пахне приємним хвойним екстрактом — передвістя радісних днів і квітучого здоров’я.

Для вагітної жінки бачити в сні ванну — попередження про можливість піддатися несподіваного нападу, потрапити в аварію або стати жертвою будь-якого іншого нещасного випадку.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, як ви приймає ванну — вас чекають серйозні серцеві хвилювання через вашого близького друга, страх втратити його добру думку про себе.

Для вагітної жінки такий сон — служить попередженням про можливе нещасний випадок, для чоловіка — про потенційну невірності його дружини.

Якщо уві сні ви миєтеся не один — остерігайтеся недобрих супутників у дорозі. Вам слід бути готовим до лихослів’я і наклепі на вас.

Брудна вода у ванні — символізує зло, яке з’явилося поруч з вами.

Холодна й чиста вода — передвіщає радість і гарне здоров’я. У кожному разі сни з ванною вимагають від сновидца обережного поводження, ретельного обмірковування своїх вчинків і дій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі