Вбивство. До чого сниться Вбивство

Побачити в сні вбивство — передвіщає печалі, завдані злочинами інших. Можливо, що насильницька смерть станеться на ваших очах.

Якщо вбивство у сні вчинили ви — це означає, що ви будете залучені в ганебні події, які ляжуть клеймом на ваше ім’я.

Побачити в сні, що вбиті ви самі — означає, що ваші супротивники роблять все, щоб зламати ваше життя.

Убити в сні напав на вас збройного лиходія або дикого звіра — передвіщає удачу в справах і швидкий підйом по службовій драбині.

Якщо ви дізнаєтеся у сні про самогубство одного — це віщує довгі хвилювання напередодні рішення важливого питання.

Сонник Фрейда
Якщо уві сні ви когось вбивали — значить, вам потрібно позбутися обридлих відносин. Раз за разом ви намагаєтеся переконати себе в тому, що ще є, за що боротися, однак насправді все те, що становило стрижень відносин, давно пішло, і ви обоє думаєте про своє майбутнє так, немов у ньому немає місця для другого.

Бути свідком вбивства — у ваших фантазіях занадто багато місця займає жорстокість. При цьому ви як б не приймаєте до уваги те, що ваші грубуваті ласки можуть бути не всім приємні. Будьте менш егоїстичні в сексі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь-яке вбивство уві сні — це знак глибоких, хворобливих протиріч, які можуть серйозно ускладнити ваше життя.

Бачити у сні, як на ваших очах відбувається або вже скоєно вбивство — передвіщає втрати. Найчастіше такі сни означають, що будь-які непередбачені обставини можуть перешкодити здійсненню ваших планів, викликавши у вас важкі переживання.

Якщо уві сні вбивають вас — сон підказує, що якась ваша проблема сильно запущена, і обставини складаються проти вас. Схоже, вам доведеться мобілізувати всі свої сили, щоб уникнути життєвої катастрофи.

Самому уві сні вбити кого-небудь — знак того, що в якійсь ситуації ви ризикуєте дійти до відчаю.

Якщо ж при цьому ви не знаєте, що робити з трупом — такий сон означає, що дана ситуація залишить у вашій душі важкий слід, від якого вам буде вкрай важко позбутися.

Найбільш сприятливий сон, у якому ви вбили нападника на вас ворога — такий сон означає, що, проявивши рішучість, ви зумієте впоратися з несприятливими обставинами і вирішити наболілі проблеми.

Вбити або смертельно поранити уві сні тварина — знак того, що вам доведеться переступити через якісь палі почуття.

Втім, якщо у вашому сновидінні вбиту тварину сприймається не як звір, а як бездушна видобуток — такі сни віщують удачу в якомусь скрутному підприємстві.

Сонник від А до Я
Сон, в якому на ваших очах відбувається вбивство і ви безсилі його запобігти — наяву це віщує занепокоєння з приводу власного здоров’я.

Якщо уві сні намагаються вбити вас — будьте гранично обережні на вулиці і пильні за кермом.

Якщо уві сні ви самі зробили криваве вбивство і ховаєтеся від правосуддя — ваша таємниця розкриється, що принесе вам великі проблеми.

Вбивати уві сні тварин на полюванні — удача в справах, на бойні — будете замішані в брудній справі.

Якщо уві сні вбивають тварин просто з жорстокості — наяву зіткнетеся зі злими, підступними людьми, які спробують вам досадити. Зарізати уві сні птицю — знак нестійкого фінансового становища і скороминущої любові. Розчавити комаха — позбавлення від турбот.

Самогубство у сні — передвіщає нещасний випадок через власну необачність і неуважність.

Удушення — передвістя важкої душевної травми.

Вбивство холодною зброєю — зведення рахунків з ворогами, вогнепальною — багато шуму з нічого або порожні плітки і пересуди.

Жіночий сонник
Стати уві сні свідком вбивства — до смутку через людську підлості.

Якщо вбивство у сні вчинили ви — це означає, що ви візьмете участь у якихось малоприємних події, ніж зганьбити своє ім’я.

Убити в сні напав на вас озброєного бандита або хижака — передвіщає удачу в справах і швидкий підйом по кар’єрних сходах.

Якщо уві сні вбили вас — це означає, що ваші вороги роблять все, щоб зруйнувати ваше життя.

Дізнатися уві сні про самогубство одного — до сильних треволнениям напередодні рішення важливого для вас питання.

Англійська сонник
Якщо Вам приснилося, що Ви вчинили вбивство — цей сон жахливий за своїм значенням. Він пророкує Вам порочне життя, порочні вчинки, злочин і, можливо, ув’язнення. Після такого сну покайтеся і відмовтеся в душі своїй від зла і гріха, або наслідки цього будуть жахливими для Вас. Торговцям і фермерам сон передвіщає згубні втрати, катастрофи або пограбування.

Вбивство також — передвіщає, що той чи та, кого Ви любите, виявляться брехунами. Іноді цей сон пророкує розмальовки і сварки в родині. Ваш найкращий друг залишить Вас. Всіх людей після цього сну чекає та чи інша небезпека. Інші тлумачення можна знайти в суміщеному соннику.

Якщо у Вашому сні хтось вбиває дичину, птицю або будь-яку тварину — сон передвіщає, що Ваш коханий віддасть своє серце іншої, а Вас залишить. Для заміжньої жінки такий сон означає, що людина, прикидається другом її чоловіка, буде доглядати за нею потайки від чоловіка.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні вас намагається хтось за вбити, такий сон — символ підсвідомого прагнення позбутися наскучило партнера, розірвати з ним стосунки.

Якщо ви самі уві сні перебуваєте в ролі вбивці — важливе значення має знаряддя вбивства.

Вбивство, вчинене за допомогою ножа — означає, що ваше сексуальне бажання до партнера все зростає, і цілком взаємно.

Якщо ви душіть людини уві сні — це означає, що в реальному житті вам необхідно внести у ваші стосунки елементи різноманітності.

Спроба застрелити людину з вогнепальної зброї — знак позбавлення в найближчому майбутньому від проблем інтимного плану.

Езотеричний сонник
Когось вбивають на ваших очах комусь з вашого оточення — загрожує смертельна небезпека від грабіжника, кілера.

Дізнатися про вбивство хтось — службовець в армії, загине при виконанні службових обов’язків, пов’язаних з професійним ризиком.

Вас вбивати, але ви залишилися живі безстрашність — допомагає вам не притягувати небезпека. Культивуйте його в собі, це вам стати в нагоді надалі, оскільки у вас багато ворогів.

Вас вбивають, і ви прокинулися — ви притягує до себе небезпеку, тому що піддаєтеся почуттю страху. Сон може повторитися наяву.

Сонник Цветкова
Вбити ворога — успіх; кров забруднила — несподівані великі гроші; вбити тварину — нещасний випадок; тебе вбили — велика радість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі