Вчитися. До чого сниться Вчитися

Вчитися в школі — якщо ви вже її закінчили у вашій голові акумулюються нові уявлення, відкриття, які незабаром вийдуть на поверхню. Не пропустіть момент, так як це може пройти непоміченим за звичним виром думок. У вузі — вам належить підвищити свій професійний рівень в сприятливих умовах і в правильно обраному навчальному закладі.

Ваша школа або ваш вуз, в яких ви вчитеся в даний момент — ви недостатньо серйозно ставитеся до своєї освіти і не отримаєте всіх необхідних в майбутньому знань.

Вчити в школі — у вас є досвід, який необхідно передати іншим. У вузі ваш опеньків має бути викладений письмово. Вам належить написати книгу, реферат, дисертацію. Причому їх публікація відбудеться легко і просто.

Вас вчать (ви бачите вчителя школи або вузу, що звертається особисто до вас) — це означає, що ваша праця, опеньків ще недостатньо виношу, його рано оприлюднювати. Ви занадто поспішаєте, вас чекає розчарування.

Вас лають або ви не вивчили урок — ви наяву захопилися вихованням інших, любите повчати і наставляти. В результаті, потрапите в смішне становище.

Англійська сонник
Якщо в сновидінні ви вчилися в школі, це означає, що ви володієте якоюсь досвідом, який заслуговує того, щоб бути переданим іншим людям.

Вчити у вузі — таке сновидіння означає, що ваш досвід вимагає письмового викладу; ви напишете книжку, реферат, дисертацію, а їх публікація відбудеться без складнощів.

Вчили безпосередньо вас — це означає, що ваша праця ще не готовий до оприлюднення, а ви занадто поспішаєте, що загрожує розчаруванням.

Вас уві сні за щось лаяли, можливо, за невивчений урок — це говорить про занадто пристрасної захопленості повчанням, вихованням інших, через яку в один прекрасний день ви опинитеся просто смішні.

Сонник Ванги
Якщо вам приснилося, що ви вчитеся в школі, то цей сон говорить про те, що вам належить прийняти нелегке, але дуже важливе рішення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі