Вдова. До чого сниться Вдова

Бачити в сні себе вдовою — передвіщає вам неприємності від злих людей.

Для чоловіка бачити в сні, що він одружується на вдові — означає, що якийсь довго виношуване починання закінчиться для нього розчаруванням.

Сонник закоханих
Бачити себе вдовою — означає потерпіти неприємності через поганого вчинку вашого коханого. Чоловік, який уві сні одружується на вдові — в реальному житті випробує розчарування у своїй коханій.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пошкодувати уві сні вдову — передвіщає, що труднощі незабаром засмутив вас, але ви з ними успішно впораєтеся.

Відштовхнути вдову — знак того, що невдачі можуть увергнути вас в депресію, і ви будете безсилі щось змінити.

Сонник для всієї родини
Вдова — такий сон передвіщає вам цікаве романтичне знайомство, яке може перейти в серйозні і тривалі стосунки. Але не варто забивть про роботу, інакше ви можете поставити хрест на власній кар’єрі.

Якщо уві сні ви присутні з жінкою на похоронах її чоловіка — вам належить вбирати між власним задоволенням і щастям близької людини.

Весела вдова — ви зустрінете безпринципну натуру, яка очікує від вас лише задоволення власних примх і амбіцій, а якщо ви запропонуєте їй заміжжя, вона упорхнет як метелик.

Плачуча вдова — передвіщає вам зраду дружини або дівчини. Але не звинувачуйте одну лише зрадницю, ви самі винні, приділяєте улюбленої занадто мало уваги.

Якщо ви бачите вдовою власну дружину — вам належить подорож, не позбавлене небезпек і несподіванок.

Сонник Хассе
Вдова, бути їй — чекай нових утіх в житті; одружитися на вдові — багата спадщина; закохатися у вдову — вигода і легке життя.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите себе вдовою — є передвістям неприємностей, які доставлять вам незнайомі люди.

Бути уві сні вдовою і вдруге виходити заміж — задумане вами не виповниться не в силу об’єктивних причин, а через вашого впертості і безглуздих примх.

Сонник XXI століття
Для заміжньої жінки побачити себе у сні вдовою — означає, що незабаром її чекає подарунок від чоловіка, якщо вона незаміжня, то їй незабаром належить сватання.

Якщо їй присниться вдівець — незабаром чекає несподіванка.

Молода вдова у сні передвіщає удачу, стара — неприємні вести від родичів.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите себе в сні розмовляє з вдовою — це означає, що Ви втратите когось із близьких.

Якщо жінці сниться, що вона носить вдовині одягу — їй потрібно подбати про сім’ю: можливо, що чоловік захопиться іншою жінкою.

Молодій жінці, якій сниться, що вона вийшла заміж і овдовіла — сон загрожує глибоким життєвим розчаруванням: можливо, коханий залишить її.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі