Ведмідь. До чого сниться Ведмідь

Ведмідь — є знаком непереборного суперництва в самих різних справах.

Вбити ведмедя — провіщає вихід зі скрутного становища.

У молодої жінки, яка бачить уві сні ведмедя — буде небезпечна суперниця або якась невдача.

Сонник закоханих
Якщо дівчина бачить у сні ведмедя — це може бути попередженням про появу небезпечної суперниці, яка може зруйнувати її щастя і відвести коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні ведмедя — це попередження про те, що через свою неуважність, грубості або нетактовного поведінки ви ризикуєте нажити собі небезпечного ворога. Після такого сну спробуйте поводитися акуратніше і не відповідати грубістю на грубість.

Полювання на ведмедя — означає, що ви маєте шанс використовувати якусь спірну ситуацію собі на користь.

Красива ведмежа шкура у вас під ногами — знак того, що ваше становище може помітно покращитися, завдяки допомозі якогось сильного людини.

Сонник для всієї родини
Ведмідь нападник — сильний ворог хоче вас знищити. Але якщо ваші дії будуть мудрими й розважливі, ви зможете уникнути небезпеки.

Тікає ведмідь — сон передвіщає дрібні неприємності, з якими ви легко впораєтеся.

Ведмідь, який кличе вас за собою, веде кудись, а при цьому ви чітко бачите картини природи — ліс, річку і т. П., Ймовірно, у вас зміниться колектив, і вас спробують «переманити» на іншу роботу. Можете погодитися, тільки якщо повністю впевнені. Інакше втратите посаду, а інша вас не влаштує.

Сонник Хассе
Ведмідь бачити його — виграш у грі; потрапити до нього в лапи — понесеш великі збитки; бачити танцюючого — отримаєш великий кредит; їсти ведмеже м’ясо — весілля в сім’ї; полювання на ведмедя — уникай небезпеки; полярного ведмедя — ти любимо.

Сонник від А до Я
Ведмідь у сні — означає, що близько зійдетеся з людиною, яка незабаром виявить себе найгіршою сторони. Зустрітися в лісі один на один з ведмедем — розкаєтеся в дурному вчинок, скоєний з почуття помсти.

Бачити ведмедя, виступаючого в цирку — передвіщає виграш у грі або у лотереї. Ведмідь у клітці звіринця — означає, що понесете великі збитки від невдалої фінансової операції.

Побачити в зоопарку білого ведмедя — передвіщає сватання гідного і багатої людини, однак зовні непривабливого і неприємного вам. Бачити у сні гімалайського ведмедя — є знаком непереборного суперництва. Плюшевий іграшковий ведмідь — до обману, якому ви піддастеся з невластивою вам поспішністю.

Полювати у сні на ведмедя — попередження про підстерігає вас небезпеки. Вбити ведмедя — провіщає вихід зі скрутного становища. Бачити ведмедя, прив’язаного на ланцюгу — говорить про те, що у вас з’явиться суперниця в любові, через яку ваші плани зруйнуються.

Є у сні ведмежатини — означає, що незабаром будете запрошені на весілля до хорошим знайомим. Пити ведмеже молоко — передвіщає крайню небезпеку, якій важко буде уникнути. Ведмежий жир — до непередбачених грошам.

Сонник XXI століття
Медведя бачити у сні — до виграшу; потрапити до нього в лапи — до великих витрат, втрати майна; бачити, як він танцює — до отримання бажаного кредиту; полювати на ведмедя — до небезпеки; бачити ведмежу шкуру — до багатства.

Якщо ви його вдарили або бачите здалеку — сон передвіщає якесь диво або смерть родича.

Побороти ведмедя уві сні — передвіщає Наян перемогу в сутичці зі скупим, жадібним і безчесним людиною.

Барліг бачити уві сні — до неприємностей, вбити ведмедя — означає перемогти ворога.

Його м’ясо є — означає скористатися майном ворога або віщує весілля; молоко ведмедиці пити — до неприємності, принизливої ​​ласки з боку ворога; бігти від ведмедя — до переслідування ворогами; подружитися з ведмедем у сні — до каяття.

Білий ведмідь сниться до весілля, дівчині ведмедя бачити — до заміжжя.

Якщо молодій жінці присниться розлючений ведмідь — значить, наяву у неї буде щаслива, небезпечна суперниця або спокуса піти до свого таємного друга.

Якщо вам присниться дресирований ведмідь — значить, ви зустрінете поступливого, спокійну людину, життя з яким буде безхмарним.

Англійська сонник
Побачите ведмедя уві сні — чекайте великих неприємностей. Вам може сильно нашкодити якийсь могутній противник. Вас можуть наздогнати важкі випробування в дорозі, проте мета Вашої подорожі буде, на щастя, благополучно досягнута.

Якщо у сні Ви стріляєте в ведмедя і вбиваєте його — це щасливий знак перемоги над грізним і небезпечним суперником.

Сонник Цветкова
Ведмідь — дружба, наречений.

Полювати у сні на ведмедя — ви домагаєтеся розташування тієї людини, яка не звертає на вас ніякої уваги, але вас це абсолютно не бентежить. Часто ви ведете себе надто агресивно і наполегливо, стримайте свій запал, інакше ви зовсім віджахнете цієї людини.

Тікати від ведмедя — вам доведеться займатися сексом в такому місці, де це вважається щонайменше непристойним. Ви отримаєте від цього масу задоволення, адже найчастіше такі експерименти бувають досить цікавими, хоча й небезпечними.

Боротися уві сні з ведмедем — ви перебуваєте під впливом комплексу болючою любові до власних батьків, яку переносите на власних партнерів.

Бачити у сні пораненого або вбитого ведмедя — ви відчуваєте болісні труднощі в спілкуванні з протилежною статтю, які вам важко подолати самостійно. Постарайтеся знайти таку людину, яка поставиться до вас з розумінням і який може розвіяти ваші страхи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі