Верблюд. До чого сниться Верблюд

Побачити в сні ця тварина — добра ознака: зрештою, ви проявите і терпіння, і стійкість, долаючи ланцюг невдач, які позбавили вас всякої надії на краще.

Якщо ви господар верблюда — це віщує вам успіх у справах.

Побачити йде по пустелі караван верблюдів — теж хороший сон, він обіцяє вам допомогу, яка врятує вас в останню хвилину, або чудесне одужання.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Навряд чи російській людині часто сняться верблюди — це тільки посилює значимість даного образу.

Сон, у якому ви побачили верблюда — закликає вас не зневірятися в скрутну хвилину і не втрачати надії: у вас є необхідні сили, терпіння і стійкість, щоб з часом подолати всі перешкоди і добитися успіху навіть у безнадійних ситуаціях.

Бачити у сні караван верблюдів, бредуть по пустелі — знак того, що ви можете розраховувати на чиюсь допомогу у вкрай скрутних обставинах. Нерідко такі сни віщують раптове і швидке одужання.

Мертвий або знесилений верблюд у вашому сні — ознака того, що сил у вас не залишилося, і вам, схоже, доведеться відступити перед напором обставин.

Сонник для всієї родини
Одногорбий верблюд — передвіщає вам проблеми, які вдало вирішаться і принесуть прибуток.

Верблюд з одним горбом, приснився в ніч на середу — каже, що вам доведеться проявити розум і кмітливість, щоб уникнути ускладнень з керівництвом. Той же сон, але в ніч на неділю, свідчить про те, що вам доведеться вдатися до допомоги друзів.

Верблюд незвичній забарвлення — незабаром ви зустрінетеся з другом, якого не бачили чи не зі шкільних часів.

Холостим чоловікам цей сон — передвіщає зустріч з дамою, яка може зайняти у вашому будинку місце дружини.

Але якщо верблюд чорний — не варто сподіватися на тривалість зв’язку.

Двогорбий верблюд — свідчення удачі у всьому, за що б ви не взялися. Ви отримаєте нову, набагато більш вигідну посаду, зможете поправити своє матеріальне становище.

Верблюд в пустелі, жує колючки — свідчення того, що ваш швидкий тріумф насупиться неприємною звісткою або подією. Але якщо такий сон присниться в ніч з четверга на п’ятницю, він не буде мати ніякого значення.

Сонник від А до Я
Побачити в сні верблюда як його господар — значить, вам вдасться проявити достатньо терпіння і витримки, потрапивши у скрутне становище, і з честю з нього вийти.

Їхати на верблюді — вам належить довга, але повна труднощів життя.

Поїти верблюда — до успіху в справах.

Бачити безліч верблюдів, караваном йдуть через безкрайню пустелю — допомога, надана в останню хвилину, врятує вас від, здавалося б, неминучого краху або від найгіршого результату серйозної хвороби.

Одногорбий верблюд у сні — виходить, наяву ви прийміть допомогу з гідністю і невдовзі знайдете спосіб гідно віддячити їй.

Є у сні блюдо з верблюжого м’яса — до хвороби, отриманої в екзотичних місцях.

Жіночий сонник
Побачити в сні цю тварину — хороший знак. Виявляючи терпіння і стійкість, ви зможете подолати ланцюг невдач, що позбавили вас всякої надії на краще.

Якщо уві сні ви є господарем верблюда — це віщує успіх у ваших справах.

Побачити йде по пустелі караван верблюдів — теж хороший сон, він обіцяє вам одужання від давньої хвороби або допомога, що прийшла в самий останній момент.

Сонник XXI століття
Бачити у сні верблюда — означає, що вас чекає щасливе подорож або серйозне офіційне справу доручення; сидіти на ньому — означає, що ви візьмете на себе чужу роботу; бачити мертвого верблюда — до перешкод в дорозі, вбити його — до веселого проведення часу.

Бачити у сні сильно навантажених верблюдів — обіцяє вам наяву довгоочікуване винагороду за працю, купувати у сні верблюдів — вам належить несподівана вдала угода або випадковий, але досить великий заробіток.

Англійська сонник
Якщо ці дивно горді й витривалі тварини раптом з’являться до Вас у сні — значить, незабаром на Ваші плечі ляже тяжка ноша. Але всі ті прикрощі, що випадуть на Вашу частку, Ви перенесете із завидною стійкістю і дочекаєтеся кращих часів, коли відчуєте себе нарешті вільним і щасливим.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі