Веселощі. До чого сниться Веселощі

Побачити, що ви веселі і радісні, що развлекаетесь з друзями — передвіщає задоволення від гарної поведінки ваших дітей, від успішного ведення справ.

Якщо у веселому товаристві намічається хоча б невеликий розлад — це означає, що в майбутньому печалі і радості будуть поперемінно супроводжувати вам, змінюючи один одного.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Веселість і радість у сні, якщо вони не надмірні — віщують, що і наяву ви не будете сумувати. Найбільш сприятливо, якщо в сні ви бачите себе в спокійному піднесеному настрої або спостерігаєте спокійне веселощі з боку і поділяєте його.

Якщо ж емоції радості у вашому сні занадто сильні — це, швидше за все, є компенсацією вашої свідомості за засмучення наяву. У такому стані вам найкраще буде як-небудь врівноважити свої емоції.

Сонник від А до Я
Відчувати відчуття веселощів, легкості і безтурботності — значить, наяву вам принесуть радість діти і чоловік або успішний хід справ.

Бачити веселих людей — відбудуться хороші події в будинку.

Провести обід в суспільстві веселих хлопців — до хвороби.

Якщо при цьому веселому настрій раптово затьмарюється — значить, хороші і погані події будуть супроводжувати вам поперемінно.

Читати веселі книги — випробувати щасливі години в колі друзів.

Веселе свято, радісні обличчя, а ви при цьому сумні — наяву вас підстерігає небезпека.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви веселилися і раділи в колі друзів — наяву отримаєте задоволення від гарної поведінки ваших дітей або від успішного ведення справ.

Якщо в колі людей, що веселяться з’явився хоча б невеликий натяк на розлади — це означає, що в майбутньому печалі і радості будуть супроводжувати вам, поперемінно змінюючи один одного.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі