Весілля. До чого сниться Весілля

Побачити себе в сні на весіллі — означає, що ви швидко знайдете вихід з обставин, які можуть стати причиною вашої тривоги і перешкод на шляху до успіху.

Якщо молодій жінці сниться таємне вінчання — це дуже несприятливо для характеристики її натури. Можливо, що сон приведе її до думки про необхідність приборкати себе.

Якщо уві сні вона прийняла пропозицію — це означає, що вона підніметься в думці тих-то стоїть вище неї, і очікувані обіцянки не будуть обмануті.

Якщо уві сні вона думає, що батьки не схвалюють її заміжжя — це означає, що її заручини не буде схвалена родичами.

Якщо їй сниться, що її коханий одружується з іншою — сон передвіщає непотрібні страждання і порожні безпідставні страхи.

Якщо вам сниться, що ви вже одружені — це сумне прообраз.

Якщо молода жінка бачить на своєму весіллі когось у жалобі — це означає, що її сімейне життя буде нещасною.

Якщо це відбудеться на чужому весіллі — вона засмутиться нещасною долею родича чи друга. Сон може передвіщати досаду або хвороба замість очікуваних щастя і здоров’я. Приємна подорож, яке відбудеться наяву після такого сну, може бути серйозно засмучено неприємним вторгненням чи іншим сюрпризом.

Сонник Медеї
Весілля — це символічне об’єднання протистоять обставин, якостей людини, містична весілля рідних душ.

Сон, в якому ви вступаєте в шлюб (без весільного веселощів) — несе зміни, хороші чи погані залежно від ставлення до партнера.

Бачити весільну веселощі — самотність, хвороба, смерть.

Сонник Фрейда
Бачити у сні чиєсь весілля — до приємних новин, які хоч і не будуть пов’язані з вами безпосередньо, але все ж торкнуться вас теж.

Якщо вам приснилася власна весілля — значить, незабаром вам буде піднесений сюрприз, а від вас буде потрібно поставитися до нього з максимальним розумінням і здогадатися, що він означає.

Весілля, не плутати із заміжжям або одруженням — символізує радісний і гармонійний секс, коли обидва партнери і дають, і отримують.

Однак для людей, ще не пізнали радощів сексу — такий сон символізує страхи перед першим сексуальним контактом.

Сонник Ванги
Гуляти в сні на весіллі — до веселій вечірці в колі своїх старих друзів. Можливо, на цій вечірці ви познайомитеся з людиною, яка згодом стане для вас сенсом усього життя.

Перебувати в сні на своєму весіллі — свідчення того, що незабаром вам потрібно буде прийняти важке рішення. Швидше за все, від цього рішення буде залежати все ваше подальше життя.

Якщо вам приснилося, що ви присутні на весіллі в якості почесного гостя — в реальному житті хтось із близьких людей буде дуже сильно потребуватиме вашої допомоги. Не відмовляйте цій людині, тому що зовсім скоро вам теж знадобляться його послуги.

Сонник закоханих
Якщо дівчині приснилося таємне вінчання — їй слід стежити за своїми звичками. Такий сон говорить про те, що риси її характеру потребують коригування.

Якщо дівчині сниться, що батьки проти її заміжжя — наяву родичі не схвалять її заручин.

Сон, в якому дівчина бачить, що її коханий одружується з іншою — обіцяє їй тривогу і нічим не підкріплені побоювання.

Якщо дівчині сниться, що на її весіллі присутній хтось у жалобному вбранні — значить, її шлюб не буде вдалим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Весілля уві сні — це завжди символ дуже значних, важливих змін, які обіцяють змінити ваше становище.

Весела весілля, на яке вас запросили у сні — обіцяє вам нові, можливо, навіть доленосні, знайомства.

Самому на весіллі бути щасливим нареченим або нареченою — ознака великого успіху. Можливо, якесь із ваших починань отримає широке визнання і схвалення.

Весілля з немічним дідом чи бабою — знак того, що успіх не обіцяє прийти занадто скоро. Частіше, втім, цей образ говорить про те, що ви занадто зволікайте із здійсненням якоїсь своєї задумки і ризикуєте упустити відповідний момент.

Сонник Хассе
Весілля, брати участь для неодружених — швидке подружжя; для заміжніх — дітей; танцювати на весіллі — стережися іншої статі; власне весілля — щастя в шлюбі; бути на весіллі в суспільстві чоловіків або жінок — твої справи заплутаються.

Весільні гості — Cемейная щастя; весільний поїзд бачити чи брати в ньому участь — упадку чиєсь серце; весільну вшанування — зустрінеш друзів.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви завзято готуєтеся до майбутнього весілля, шиєте вінчальну сукню і все таке інше — стало бути, в реальності перенервувала настільки, що сама церемонія одруження пройде повз вашої свідомості немов хмара туману.

Бачити себе в сні за весільним столом — означає, що наяву вам буде супроводжувати удача у всьому, крім любові.

Якщо ви влаштовуєте весілля всупереч бажанню ваших батьків не допустити цього шлюбу — значить, наяву вам загрожує хвороба, яка підточить ваші сили і доведе до повного душевного знемоги.

Сон, в якому ви присутні на весіллі своєї подруги, яка відбила у вас нареченого — це віщує нещире ставлення друзів, явно щось приховують від вас.

Сон, в якому ви виходите заміж вже вдруге — говорить про небезпеку, якій вам доведеться протиставити всю свою мужність і самовладання.

Сумна весілля — знак майбутньої неблагополучної сімейного життя, весела — в реальному житті ви будете предметом постійного обожнювання свого благовірного.

Якщо уві сні ваша весільна процесія проходить через кладовище — значить, наяву це загрожує вам вдівство в розквіті років з причини трагічного випадку з чоловіком.

Сон, в якому ви відправляєтеся у весільну подорож — до гармонії в інтимному житті.

Англійська сонник
Сон про веселому весіллі — передує якомусь драматичному події у Вашому домі. Можливо, що у рідних або близьких в сім’ї трапиться нещастя.

Якщо чоловік бачить себе у сні щасливим нареченим — життя пошле йому довгі роки похмурого самотності чи інші неприємності. Хворому такий сон передвіщає ускладнення ходу його хвороби.

Сон в якому Ви бачите свою обраницю (обранця), поєднується браком не з Вами — передрікає Ваш швидкий розрив.

Але якщо на прівідевшейся Вам весіллі Ви всього лише гість — цей сон передвіщає Вам радісну зустріч, або отримання довгоочікуваної доброї звісточки, або просування по службі.

Еротичний сонник Данилової
Весілля, яке вам приснилася — означає, що вам належить досить відверта розмова з близькою людиною з приводу ваших минулих інтимних відносин. Розмова може йому не сподобатися, тому заздалегідь підберіть м’які слова і вирази, якими ви збираєтеся скористатися.

Якщо ви бачите в сні власне весілля — це говорить про те, що ваші стосунки з коханою людиною зайшли в глухий кут або підійшли до логічного завершення. У давні часи забобонні росіянки вірили, що якщо дівчина наснилася сама собі у шлюбній сукні, її чекає довга хвороба, горе. В даний час в подібних снах воліють бачити хороше.

Езотеричний сонник
Бачити весілля з боку — неприємні події в державі, місті, які не торкнуться вас прямо, але змусять похвилюватися. Бути гостем події — торкнутися вас і погіршать ваше становище.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі